999 rezultate për

libohova

Sa paguhet në një dasmë? Irma Libohova jep përgjigjen epike Irma Libohova ka vetëm pak kohë që zhvilloi koncertin DIVAT. E ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” me Alfion dhe Ind
30 vite më parë, Ardit Gjebrea e Irma Libohova në skenën e fëmijëve (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea, Zana Çela, Irma Libohova janë disa nga qindra të rinj të 30 viteve më parë që trimfuan në raport me karri
Njihuni me nënën e këngëtareve Libohova, ka zë të mbrekullueshëm (VIDEO) Karriera e tyre e admirueshme ka bërë që Irma dhe Eranda Libohova, të jenë të pazëvendësueshme në muzikën shqiptare.
Irma Libohova zbulon projektin e madh ku do të jetë pjesë! Irma është bërë gjyshe e një mbese të vogël dhe e kanë quajtur Lule. Djali i vetëm i Irmës është bërë baba tre muaj më p
Shën Valentini i parë pa bashkëshortin e ndjerë, si e festoi Irma Libohova (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh bashkëshorti i këngëtares shumë të dashur për publikun rma Libohova është ndarë nga jeta. Për
Të gjithë po e prisnin, motrat Libohova sjellin lajmin e mirë Ato janë dy nga motrat më të famshme të showbiz-it shqiptar. Karriera e tyre e admirueshme ka bërë që Irma dhe Eranda L
Kur do martohesh? Kështu përgjigjet Eranda Libohova Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët. E ftuar në një emision Eranhda
Ardit Çuni dhe Eranda Libohova konfirmojnë bashkëpunimin Kishte ardhur koha që të kishim një tjetër projekt nga dy artistët e famshëm Ardit Çuni dhe Eranda Libohova e ku ka më m
30 vite më parë, Ardit Gjebrea e Irma Libohova në skenën e fëmijëve (FOTO LAJM) Ardit Gjebrea, Zana Çela, Irma Libohova janë disa nga qindra të rinj të 30 viteve më parë që trimfuan në raport me karri
Eranda Libohova u falet efektivëve të FNSH-së: Faleminderit që më shpëtuat jetën (FOTO LAJM) Forcat e ndërhyrjes së shpejtë prej tre ditësh janë në “luftë” për të shpëtuar jetën e banorëve të dëmtuar nga përmbytje
Mamaja 93 vjeçare e motrave Libohova do t’ju rënqethë me poezinë për Ismail Qemalin Urimet nga personazhet publike të cdo fushe sot kanë qenë të shumta por më të vecantë se ky zor se do shikoni. Wshtë
Eranda Libohova këndon brenda një fuçie me rrush (VIDEO) E kthyer tashmë në një traditë në Berat, festa e vjeljes së rrushit ka mbledhur prodhues verash, turistë por dhe shumë t
Irma Libohova dedikim emocionues dy motrave të saj Motrat mes tyre gjithmonë kanë një lidhje që nuk shkëputet kurrë pavarësisht largësisë. Kështu kujtimet e fëmijërisë
Motrat Libohova marrin titullin " Qytetare nderi" (FOTO LAJM) Padyshim që të dyja janë dy nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Por këtë herë motrat këngëtare Irma
“Kam aq shumë para sa s’di ku ti çoj”, Eranda Libohova acarohet keq: Shpifës të pacipë Këngëtarja e njohur Eranda Libohova u bë mjaft e përfolur në media në lidhje me një deklaratë të sajën, ku tha se “kam a
Eranda Libohova do martohet? Jeta private e këngëtares së njohur Eranda Libohova gjithmonë ka përbërë interes për audiencën dhe pse ajo është kujdesu
Pas vdekjes së bashkëshortit flet Irma Libohova: Kur më merr malli lexoj SMS në WhatsApp Kanë kaluar 4 muaj që kur u nda nga jet bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova. Në një rrëfim prekës në emisionin “L
Irma dhe Eranda Libohova urojnë nga Burgu i Grave 1 qershorin (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë personazhet publikë zgjehdin të dalin me fëmijët dhe të urojnë përmes fotove të tyre të bukura, mo
Irma Libohova përlotet në emision, pas vdekjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë pas vdekjes së Besnikut, bashkëshortit të saj, Irma Libohova nga studio e programit “E diell” nuk iu shma
Irma Libohova mesazh prekës pas humbjes së bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka bërë daljen e parë në publik pas humbjes së bashkëshortit të saj pak ditë më parë.