999 rezultate për

liam

Banorët i japin një mësim të mirë hajdutit (VIDEO) Një ekip fqinjësh u shndërruan në heronj për një moment pasi i dhanë një mësim të mirë një hajduti, duke e vënë atë në p
Bëri gjestin ofendues në cermoninë hapëse, Williams rrezikon burgun Robie Williams rrezikon të dënohet për gjestin në ceremoninë e hapjes. Ai i drejtoi gishtin e mëzit kamerës gjatë perfer
Na falni! Gjiganti amerikan kërkon falje për gishtin e Robbie Williams (FOTO LAJM) Gjiganti mediatik amerikan Fox Neës ka kërkuar falje publike në lidhje me gjestin e Robbie Williams gjatë performancës s
Rusët largojnë Era Istrefin nga cerëmonia hapëse e Botërorit? Robbie Williams do të jetë kryesori në ceremoninë e hapjes për Kupën e Botës 2018, e cila do të fillojë sot në stadiumin
“Sherri në shtëpi”, çfarë ndodhi në shtëpinë e Vesa Lumës (FOTO LAJM) Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Duket se a
I dalin fotot skandaloze, William dhe Kate të dehur (FOTO LAJM) William dhe Kate kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një djali. Kështu tashmë ata ajnë prindër të tre fëmijëv
Të ftuarit mbërrijnë për dasmën, Harry niset drejt Windsor (FOTO LAJM) Sot është dita që Princ Harry dhe Meghan Markle do të martohen dhe dhëndri është tashmë në rrugën e tij drejt Kështjellë
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Si do të quhet Princi i ri mbretëror? Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore.
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Besojeni ose jo, ky i ri i ka mbijetuar sulmit të peshkaqenit, ariut dhe gjarprit (VIDEO) Dylan McWilliams është vetëm 20 vjeç por tashmë ka përjetuar shumëçka, për të qenë falënderues që ende është gjallë Nje
E mbani mend William Levyn? Tashmë është bërë edhe më i pashëm (FOTO LAJM) William Levy mbetet prej vitesh fiksimi i vajzave që kanë ndjekur telenovelat e famshme latine ku ai ka qenë gjithnjë pr
U tha se Rita Ora kishte hyre mes tyre, Liam rikthyehet me Cheryl Liam Payne është këngëtari i cili u përfol për shumë gjatë për një krisje në marrdhënien me bashkëshorten e tij, këngëta
Familjen apo karrierën?! Liam Payne duhet të zgjedhë Këngëtari i famshëm Liam Payne gjendet në një udhëkryq. T’i përkushtohet karrierës apo familjes dhe djalit të vogël 1-vj
Djalë apo vajzë? Çifti mbretëror s’e di akoma Kate Middleton dhe Princi William ende nuk e dinë gjininë e fsohnjës që po e presin. Çifti janë në pritje të fëmijës
Vesa Luma shqetësohet për djalin e saj (FOTO LAJM) Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta. Ajo së fu
Liam e pranon hapur dhe nervozon Cheryl: Jemi në krizë Janë përfolur shpesh për një krisje të marrëdhënies së tyre, por asnjëherë ata nuk e kanë pranuar publikisht. Por vet
Skandal në ushtrinë britanike, ushtari përshëndet me simbole naziste (FOTO LAJM) Një ushtar britanik i fiksuar pas simbolit nazizT është lejuar të qëndrojë në paradën ushtarake para Princit William.
Mourinho mendon edhe goditjen e radhës nga Chelsea, është William Sipas The Sun, Mourinho dhe Djajtë e Kuq dëshirojnë të nënshkruajë me Willian të Chelseas në afatin kalimtar të verës.