999 rezultate për

lezhĂ

Dhunonte vjehrrin 70 vjeçar, në pranga gruaja nga Lezha Tre persona kanë rënë në pranga gjatë 24 orëve në qarkun e Lezhës, mes tyre dy gra. “Shqiponjat” kanë arrestuar perso
Çanta me para dhe makina, familja e njohur nga Lezha në rrjetën e SPAK SPAK ka sekuestruar në kuadër të ligjit anti-mafia një numër të madh pronash të familjes Selaj me kërkesë të autoritetev
Lezha bëhet gati për hapjen e pjesshme të sezonit veror (VIDEO) Edhe pse Shqipëri ka ende vatra të kuqe si pasojë e shpërthimit të pandemisë, tashmë kanë filluar përgatitjet për hapjen
Lezha, Tropoja dhe Rrogozhina mposhtin COVID 19, rritet numri i të shëruarëve Teksa numi i të infektuarëve ka shkuar në 763, lajmi i mirë është se po shtohet edhe numri i pacientëve të cilët po fito
EMRAT/ Humbin jetën nga koronavirusi tre shtetas nga Lezha Deri tani nga koronavirusi COVID-19 në Qarkun Lezhë kanë rezultuar pozitiv 17 persona, 14 nga territori i Bashkisë Lezhë
Shërohen 3 persona, lajme të mira nga Lezha Spitali Rajonal i Lezhës informon qytetarët se në këtë institutcion nuk konfirmohen raste të reja me koronavirus. Po
Lajm i mirë nga Lezha, asnjë mjek i infektuar edhe pse kuruan pacienten me koronavirus Kanë dalë analizat për të gjithë sfatin mjekësor të pavijonit të Ortopedisë në Spitalin e Lezhës, i cili dyshohej se ish
Preket edhe Lezha, infermierja infektohet me koronavirus Duket se koronavirusi ka mbërritur edhe në qytetin e Lezhës. Albeu.com mëson se një infermiere 45-vjeçare ështe infek
Nëna nga Lezha: Djalin ma vranë, vajza e sëmurë më dhunon, e gjeta me sëpatë në dorë! Një histori njerëzore u trajtua në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur”, në News24. 64-vjeçarja Drane Deda nga Lez
Zhduket 18-vjeçari nga Lezha, familjarët: Ka humbur në Itali, na ndihmoni! Një rast tronditës është publikuar në mediat online. Bëhet fjalë për një 18-vjeçar i quajtur Markelian Pjetri, nga qytet
Rama: Nesër, Lezha në gjendje të jashtëzakonshme nga tërmeti Qeveria do të përfshijë nesër edhe Lezhën në perimetrin e statusit të veçantë të Gjendjes së Jashtëzakonshme nga Emergje
Tentoi të trafikonte 25 persona, kapet 31 vjeçari nga Lezha Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Emigranti”. Goditet një rast i dhënies së ndihmës për kalim të paligjshëm të
E RËNDË/ Maratona Kombëtare e notit në Sarandë, notari ndërron jetë sa del nga deti Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë para pak minutash. Mësohet se një nga pjesëtarët e Maratonës Kombëtare të Noti
Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe (VIDEO) Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës
Basha nga Lezha: Rama është artist i mashtrimit Kreu i opozitës Lulzim Basha në një takim me demokratët në Lezhë është shprehur se problemi i vetëm i këtij vendi është
230 apartamente, 10 milion euro dhe hotele! Kush është "bossi" nga Lezha i arrestuar nga policia Policia shqiptare arrestoi sëfundmi një biznesmen nga Lezha në llogari të autoriteteve italiane, të cilit më parë i ishi
Pasuria e madhe e vajzës dhe babait nga Lezha, flet dhëndri i familjes Ka bërë bujë rasti i hetuar nga Policia ku shuma marramendëse prej 5.2 milionë eurosh i është sekuestruar një 50-vjeçare
Konsumoi pesticide, ndërron jetë në spital gruaja nga Lezha Një 42-vjecare ka ndërruar jetë në spitalin e fshatit Tresh të Lezhës, pasi është helmuar duke konsumuar pesticide. N
ZYRTARE/ Në Tiranë do të mbahet dueli për titullin kampion bote Boksieri nga Lezha, Jurgen Uldedaj ka numëruar deri tani 9 fitore dhe asnjë humbje në karrierën e tij profesioniste.
E denoncuan të humbur, 21 vjeçarja nga Lezha habit me dëshminë Një vajzë vetëm 21 vjeç nga Lezha është denoncuar e humbur nga familja e saj. Por në polici dëshmia e saj ka qenë nd