999 rezultate për

lewinsky

Skandali seksual i Bill Klinton dhe Monica Lewinsky shumë shpejt do të bëhet film Bill Klinton dhe Monica Lewinsky u përfshinë në një skandal seksual gjatë viteve 1995-1997, i cili u përhap në të gjitha
Lewinsky rrëfeu 20 vjet më vonë skandalin e lidhjes me Bill Clinton, si reagoi Hillary Skandali Clinton-Lewinsky ka qenë përherë në qendër të vëmendjes së mediave, pavarësisht se kanë kaluar shumë kohë.
20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin: I tregova tangat Clintonit që ditën e parë të punës Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton. Tani, Monica ka vendosur të
U bë e njohur si dashnorja e Clintonit, Monica Lewinsky rrëfehet vite më pas Monica Lewinsky u bë e njohur për aferën me ish-Presidentin e SHBA-ve Bill Clinton, teksa ky i fundit drejtonte Shtëpinë
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
Bill Clinton flet pas 20 vitesh mbi skandalin me Monika Levinsky-n Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një intervistë për NBC News është përgjigjur rreth pyetjeve lidhur me skandali
Shfaqet sërish e dashura e Presidentit Bill Klinton Emri i saj lidhet me super skandalin e vitit 1998, kur u zbulua marrëdhënia me Presidentin amerikan të asaj kohe Bill Cl
Rusia përgjoi telefonatën "e seksit" Lewinsky-Clinton Ajo që nisi si një shtrëngim duarsh dhe një flirtim, përfundoi në një histori seksi që tronditi Zyrën Ovale në SHBA.
“Skandali Lewinsky”, ripërjetohet historia Në një intervistë për revistën “Vanity Fair", Monika Lewinsky ka treguar gjithçka ka ndjerë gjatë këtyre viteve, pas shp
Lewinsky-Clintonit: Po më takove, do t’i heq të gjitha rrobat Rikthehet në vëmendje të opinionit publik amerikan çështja “Lewinsky”. Është publikuar sot një kasetë e re, ku dëgjohet
Lewinsky -Clintonit: Do hiqja të gjitha rrobat nëse pranon të më takosh (FOTO-LAJM) Rikthehet në vëmendje të opinionit publik amerikan cështja "Lewinsky". Eshtë publikuar sot një kasetë e re, ku dëgjohet
Lewinsky do të fitojë 12 mln $ nga ‘autobiografia’ për Bill Clinton Monica Lewinsky ka paralajmëruar botimin e një libri autobiografik ku duket se do të japë detaje pikante nga flirti i sa
Lewinsky, ende e dashuruar me Clinton E bërë e famshme si njeriu që tronditi presidencën e Bill Clinton-it duke bërë të ditur një raport jashtëmartesor me pre