999 rezultate për

lewandowski

Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Aksion spektakolar, Lewandowski shënon golin e tretë (VIDEO) Bayerni po shkatërron në "Allianz Arena" Fortunën e Dusseldorfit. Pas dy golave të Pavard, është rradha e Leëandoëski
Havertz, ylli i Leverkusen që po sfidon Lewandowskin dhe Haaland Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz ka vendosur rekord të ri në Bundesligë me golin e tij të shënuar që doli të jetë i
Haaland vs Lewandowski: Dortmund-Bayern, nesër luhet pë kreun E marta ka rezervuar atë që konsiderohet ‘Der Klassiker’ e Bundesligës gjermane, sfidën mes Borussia Dortmund dhe Bayern
Radha e Lewandowskit për të dërguar topin në rrjetë (VIDEO) Bayerni duket se e ka marrë përpara Frankfurtin. Pas dy golave në pjesën e parë, më të filluar e dyta është Leëandoëski
Lewandowski ka disa këshilla dhe komente për rivalin e tij kryesor Lewandowski ka qenë sulmuesi më i mirë në Bundesliga gjatë viteve të fundit, duke shkëlqyer si me Bayern Munich, ashtu e
Momenti historik kur Lewandowski ''shkatërroi'' Real Madridin me katër gola (VIDEO) Robert Lewandowski kishte mposhtur i vetëm Real Madridin në një gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve sa ishte pjesë e Bor
Gundogan thur elozhe per Lewandowski: Ishte kënaqësi të luaja krah tij Ilkay Gundogan ka dhënë disa komente lidhur me Robert Lewandowski. Gundogan e Lewandowski kanë qenë shokë skuadre te
Lewandowski dhe gruaja e tij dhurojnë 1 milion euro në "luftën" kundër koronavirusit Klasi i Robert Lewandowskit nuk është vetëm në fushën e blertë por edhe jashtë saj. Ylli i Bayern Munich, Robert Lewa
Bayern i pafat, Lewandowski dëmtohet rëndë Bayern Munich mrekulloi mbrëmjen e djeshme duke mundur në transfertë Chelsean në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të
Robert Lewandowski barazon rekordin e Ronaldos në Champions Robert Lewandowski ka barazuar rekordin e Ronaldos në Champions League. Pas golit të shënuar për Bayern Munichun në f
Bayern nuk ngopet, Robert Lewandowski shënon dhe golin e 3 (VIDEO) Bayern po "fundos" Chelsean në "Stamford Bridge". Robert Lewandowski ka shënuar dhe golin duke dërguar shifrat në 0-3
Lampardin nuk e tremb Lewandowski: Bayerni ka të tjera kërcënime Trajneri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur para ndeshjes së Champions përballë Bayern Munchen duke u shprehur se nuk ës
Super Lewandowski, Bayern vuan por mund ekipin e Gjasulës (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar një fitore shumë të vështirë 3-2 në përballjen me Paderborn. Golin e parë në këtë takim e
Lewandowski zbulon detaje nga telefonata e Ferguson Robert Lewandowski ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij. Lewandowski ishte një nga lojtarët më të kërkua
Për të tetën herë, Lewandowski shpallet lojtari më i mirë në Poloni Robert Lewandowski wshtw krenaria e Polonisw nw vitet e fundit, absolutisht njw nga lojtarwt mw tw mirw nw historinw e P
"Daily Mail" zbulon skandalin e UEFA-s, e ndryshoi formacionin e vitit për ta përfshirë Ronaldon Mediat angleze pretendojnë se UEFA-ja ka bërë një skandal të madh në zgjedhjen e formacionit të vitit, në Evropë. Në
Lewandowski golashënuesi i vitit 2019 Robert Lewandowski do të mbyllë vitin 2019 si golashënuesi më i mirë në botë në futbollin elitar. Sulmuesi polak ka s
Ka shënuar 30 gola këtë sezon, vjen lajmi i keq për Lewandowskin Lajme të këqija në shtëpinë e Bayern Munich. Sulmuesi Robert Lewandowski, autor i 30 golave deri tani në këtë sezon, do
Rokordi historik i Ronaldos në Champions synohet të thyhet nga Leva Atë që e bëri Cristiano Ronaldo në vitin 2014, synon ta bëjë Lewandowski në vitin 2020… të bëhet golashënuesi më i mirë