999 rezultate për

leverkusen

Shënoi ndaj Leverkusen, Lukaku vendos rekord në Ligën e Evropës Lukaku po vazhdon shkëlqimin me fanellën e Inter. Romelu Lukaku ka shënuar edhe golin e tij numër 31 këtë edicion me
Leverkusen ngushton rezultatin ndaj Interit (VIDEO) PAs dy golave të shpejtë të Interit, Leverkusen ka arritur të ngushtojë rezultatin në minutën e 25' me yllin e ekipit, H
Super Inter, dyfishon rezultatin përballë Leverkusen (VIDEO) Interi është duke bërë një super ndeshje përballë gjermanëve të Leverkusen, në ndeshjen e vlefshme për cerekfinalen e Eu
Interi zhbllokon rezultatin ndaj Leverkusen (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leverkusen, në cerekfinalen e Europa League. Autori i golit është
EUROPA LEAGUE/ Inter - Leverkusen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bayer Leverkusen. Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë n
EUROPA LEAGUE/ Inter-Leverkusen, formacionet e mundshme Sonte luhet faza çerekfinale e Ligës së Evropës. Në kuadër të fazës çerekfinale në Ligën e Evropës, Inter do të përb
PRAPASKENA/ Interi e ndoqi Haverc, por pse transferimi nuk ndodhi kurrë Të hënën në mbrëmje do të përfaqësojë pa dyshim lojtarin që Interi do të mbajë veçanërisht në konsideratë kundër Bajer L
EUROPA LEAGUE/ Kompletohen çiftet për fazën çerek-finale anë kompletuar tashmë të gjitha tetë skuadrat çerekfinaliste për Ligën e Evropës. Basel dhe Wolverhampton Wanderers j
Roma "kafshatë" e lehtë për Sevillan, spanjollët prekin çerek-finalen (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
Leverkusen mposht Rangers, "aspirinat" bëhen skuadra e rradhës që kalon në fazën tjetër (VIDEO) Ashtu siç edhe pritej, Bayer Leverkusen ka siguruar biletën për 1/8-ën e finales së Ligës së Evropës. Bayer Leverkuse
EUROPA LEAGUE/ Mbyllen pjesët e para mes Leverkusen - Rangers dhe Sevilla - Roma (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para në dy ndeshjet e para të ditës së sotme në Europa League. Sevilla e ka mbyllur në avantazh
Bayerni "hap krahun", Chelsea i vetëm në garë për Havertz Bayern Munich nuk do të tentojë për Kai Havertz. Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz, vazhdon të jetë një nga temat
Chelsea i vetëm në garë për yllin e Leverkusen Deklarata e shefit të Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, se kampioni gjerman nuk do të futet në garë për ta blerë Kai
Zhbllokohet finalja e Kupës së Gjermanisë, Bayerni në avantazh (VIDEO) Bayern Munchen ka zhbllokuar finalen e Kupës së Gjermanisë përballë Bayern Leverkusen. Për "bavarezët" ka shënuar Dav
Finalja e Kupës së Gjermanisë, Leverkusen-Bayern Munchen: Formacionet zyrtare Sot nga ora 20:00 do të zhvillohet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Leverkusenit dhe Bayern Munchenit. Dy eki
Java e fundit e Bundesligës, vendimtare për Werder dhe Leverkusen Ëerder Bremen dhe Bayer Leverkusen po bëhen gati për ndeshjet e fundit të Bundesligës që janë me shumë peshë për të dy s
Kai Havertz pranon të kalojë te Reali, zbulohet shuma e transferimit Real Madrid po e udhëheq tani garë për transferimin e yllit të Bayer Leverkusen, Kai Havretz në këtë afat kalimtar veror
Merkato e "nxehtë" për yllin e Leverkusen, në garë hyn edhe Real Madridi Havertz është më shumë i interesuar për një transferim në Premierligë dhe Chelset mbetet në ‘Pole Position’ për reprezen
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Bayerni nuk njeh kundërshtarë, "shtyp" edhe Leverkusenin (VIDEO) Skuadra e Bayern Munich po afrohet gjithnjë e më shumë me titullin e kampionit, pas fitores ndaj Leverkusen, me rezultat