leverkusen

Presidenti i Bayernit: Ai është i sëmur, duhet të dënohet Uli Hoeness ka qenë shumë i inatosur pas ndeshjes ndaj Leverkusenit, pasi iu referua rastit të minutës së 80' ku Belarab
"Përbindëshi" Robben shkatëron portën e Leverkusenit me këtë gol (VIDEO) Ndeshja Bayern Munich - Leverkusen është kthyer në një arenë golash duke u shënbuar tre të tillë në vetëm 19 minuta.
Lojë e çmendur në Bundesliga, 3 gola për 19 minuta (VIDEO) Bayern Munich po përballet me Bayer Leverkusen, ndeshje kjo e vlefshme për tre pikë në Bundesliga. Kjo ndeshje është
Temperaturat e larta, futbollisti gjerman pëson kolaps Momente paniku në miqësoren e zhvilluar ditën e sotme mes Bajern Leverkusenit dhe Vupertales. Futbollisti i kombëtar
Real Madrid gjen zëvendësuesin e Gareth Bale Real Madrid ka zgjuar interesimin për mesfushorin e Bayer Leverkusen, Leon Bailey për të cilin Florentino Perez është i
City nis interesimin për Leon Baileyn Ai është talenti më i madhë në Gjermani dhe si i tillë ka përfunduar në radarin e klubeve më me emër në Europës. I fu
Paraqitja e suksesshme, Paulinho i ri kalon në Leverkusen Adoleshenti do ti bashkohet Leverkusenit sapo të mbushë 1moshën madhorenë korrik, pasi pati një karrierë të shkëlqyer në
Dortmund shkatërron Leverkusen dhe siguron zonën Champions (VIDEO) Borusia Dortmund ka shkatërruar Bayer Leverkusenin me shifrat e thella 4-0 në "Signal Iduna Park". Vendasit gjetën go
Bayern Munich shkatërron Leverkusenin dhe kualifikohet në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munchen ka shpartalluar Bayer Leverkusenin në shtëpi me rezultatin 2-6. Golat në këtë ndeshje filluan që në mi
Muller tallet me Bayer Leverkusenin (VIDEO) Bayer Munich po e turpëron Leverkusenin pasi i ka shënuar edhe golin e gjashtë në "BayArena". Ai që ka shënuar është
Bayerni nuk ndalet, shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayer Munich nuk ndalet së shënuari ndaj Leverkusenit në "BayArena". Në minutën e 61'-të është Thiago Alcantara ai q
Bayern Munich i shënon golin e tretë Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar golin e tretë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që ka realizuar është gjermani, Tho
Leverkusen ngushton diferencën ndaj Bayernit (VIDEO) Bayer Leverkusen ka ngushtuar duferencën ndaj Bayern Munich në "BayArena". Ai që ka shënuar për Aspirinat është Lars
Bayern Munich shënon dy gola të shpejtë ndaj Leverkusenit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Bayer Leverkusenit në "BayArena". Ai që zhbllokon ndeshje është Jav
Formacionet zyrtare: Bayern Leverkusen - Bayern Munich Sonte zhvillohet gjysmëfinalja për Kupën e Gjermanisë ku do të kemi një derbi mes Bayern Leverkusenit me Bayern Muncheni
Napoli afër marrëveshjes me portierin e Bayer Leverkusenit Napoli po kërkon të mbyllë marrëveshje me Bayer Leverkusen për portierin, Bernd Lenon, i cili do t'i kushtonte rreth 20
Objektivi i Liverpoolit dhe Arsenalit flet për të ardhmen e tij Sulmuesi i Bayer Leverkusenit, Leon Bailey, flet për të ardhmen e tij, para se të bëjë hapin e madh në karrierë. 20-v
Gjigandët anglezë hidhen në sulm për talentin e Bayer Leverkusenit Leon Bailey është zbulimi i vitit në kampionatin gjerman Bundesliga. Sulmuesi i talentuar nga Xhamajka ka shkëlqyer k
Barcelona dhe Liverpool e duan, por Leverkusen nuk e lë pa 50 mln euro Eric Bailey është një nga talentet më premtuese që ka spikatur në këtë sezon të Bundesligës. Futbollisti xhajmak është z
Bayer Leverkusen përmbys Werderin e Rashicës dhe kualifikohet në gjysmë-finale (VIDEO) Bayer Leverkusen ka kaluar në gjysmëfinale të DFB Pokal, pasi ka mposhtur Werder Bremenin 4-2 pas vazhdimit të kohës sht