Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

levantes

Real Madrid kalon në epërsi ndaj Levantes (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de Valencia". Ai që ka shënuar është sulmuesi fra
Kinezët nuk ngopen me Hamsik, blejnë dhe yllin e Levantes Dalian Yifang nuk di të ndalet në merkato. Skuadra kineze pasi transferoi pak ditë më parë Marek Hamsik nga Napoli, tash
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e tretë kundër Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e 3 kundër Levantes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas, Lionel M
Çmendet Dembele, Barcelona shënon dy gola për 1 minut kundër Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar dy gola për 1 minut ndaj Levantes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar të dy golat është sulmuesi fa
Zyrtare: Armando Sadiku transfrohet në Zvicër Armando Sadiku është zyrtarisht pjesë e Luganos. Klubi zvicerian ka prezantuar para pak minutash bomberin shqiptar, i ci
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Barcelona ngushton rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka ngushtuar rezultatin ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është mesfushori
Messi dhe Suarez mungojnë kundër Levantes, Barcelona publikon listën e skuadrës (FOTO LAJM) Barcelona ka publikuar listën e skuadrës për ndeshjen kundër Levantes në Copa del Rey. Për këtë sfidë trajneri Valve
Shikoni edhe njëherë magjinë e Messit mbrëmë në ndeshjen kundër Levantes (VIDEO) Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, arriti ta bëjë një paraqitje mjaft mbresëlënëse në ndeshjen e mbrëmshme kun
I jashtëzakonshëm, Messi realizon HAT-TRICK ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona po shkatërron Levanten me rezultatin 4-0 në stadium "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është Lionel Me
Messi i pandalshëm, Barcelona thellon rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë kundër Velantes në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është pë
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Levates në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është Lionel
Barcelona kalon në avantazh ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Levante në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është sulmuesi Luis
Sadiku kthehet te Lugano ? Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat zvicerane. Bëhet fjalë për sulmuesin Armando Sadiku. Sipas “Corriere
Lopetegui: Shkarkimi? Gjëja e fundit që më shkon në mendje Pas humbjes tronditëse të Real Madridit ndaj Levantes në “Santiago Bernabeu”, Julen Lopetegui e pranoi se gjëja e fundit
Reali sfidë delikate ndaj Levantes Skuadra e Real Madrid do të luajë sot përballë Levanjtes duke filluar nga ora 13:00. Një sfidë e lehtë në letër për skua
Levante nxjerr në shitje Armando Sadikun Vetëm kaq ka zgjatur aventura e Armando Sadikut në Spanjë tek skuadra e Levantes. Siç raporton “Marca” është një nga
Kjo është arsyeja që Lionel Messi nuk luajti mbrëmë ndaj Levantes Barcelona u mund mbrëmë nga Levante në "Estadio Ciutat de Valencia" me rezultatin e përgjithshëm 5-4 nga skuadra e dy sh
Ndeshje e çmendur, Barcelona ngushton rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka rihapur ndeshjen përballë Levantes në "Estadio Ciutat de Valencia". Është Luiz Suarez ai që ka shënuar
Philippe Coutinho realizon hat-trick ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona është duke humbur përballë Levantes në "Estadio Ciutat de Valencia", por duket se kanë rihapur ndeshjen. P