999 rezultate për

levanten

ZYRTARE/ Sadiku e mbyll me Levanten Armando Sadiku ka gjetur marrëveshje me klubin e Levantes për mbylljen e kontratës. Elbasanasi tashmë është lojtari i
Situata te Barcelona është kaotike, shikoni çfarë bëri Messi para ndeshjes me Levanten (VIDEO) Lojtarët e Barcelonës e kanë në traditë mbledhjen në rreth pas nxehjes para një ndeshjeje. Kur u pyet për këtë gjë gj
Barcelona i falet Ansu Fati, mposht me vuajtje Levanten (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Levanten në "Camp Nou" me rezultatin e ngushtë 2-1 në javën e 22 të La Ligas. Të dy golat në kë
Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispoz
Atletico e nis mbarë Vitin e Ri, mposht Levanten Atletico Madrid ka arritur një fitore të rëndësishme sonte në kuadër të javës së 19 të La Ligas ku kanë mposhtur në Wand
Levante-Barcelona, formacionet zyrtare: MSG në fushë nga minuta e parë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Levantes dhe Barcelonës Pasi u la në stol në fitoren 5-1 kundër Rea
Golashënuesi i Kombëtares drejt Turqisë Pasi përfundoi periudhën e huazimit te Lugano, Armando Sadiku nga grumbullimi i kombëtares shqiptare bëri me dije se pas
Sevilla shkatërron Levanten, le pas Realin (VIDEO) Sevilla shkatërron Levanten me rezultatin 5-0, në një ndeshje me dy fytyra. Një pjesë e parë pa gola dhe 45 minutat e dy
Messi me shokë mposhtin Levanten dhe kualifikhen në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të lehtë sonte kundër Levantes me rezultatin 3-0, ndeshje e vlefshme për Kupën e Mbretit.
3 gola dhe 2 asiste, Messi mposht i vetëm Levanten (VIDEO Barcelona ka shkatërruar Levanten me rezultatin 5-0 në stadiumin "Ciutat de València", ndeshje e vlefshme për javën e 16
Barcelona deklason Levanten (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e 5 kundër Levantes në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar këtë herë ës
Zyrtare: Bardhi rinovon kontratën me Levanten Para pak javësh, drejtori sportiv i Levantes, Vicente Blanco, deklaroi se për rinovimin e Enis Bardhit mungonte vetëm fi
Atletico Madrid poshtëron Levanten e Armando Sadikut (VIDEO) ​Atletico Madridi ka mposhtur pastë sot Levante në “Wanda Metropolitano”, duke triumfuar 3-0, ndeshje e vlefshme p
"Ferrari" gati për të dalë nga garazhdi, koha që Sadiku të debutojë me Levanten Armando Sadiku është gati për të bërë debutimin e tij me skuadrën e Levantes. Mediat spanjolle bëjnë me dije se trajn
Shpërthen dhe Ramos pas barazimit me Levanten: Po i lëmë vetë pikët të na ikin Sergio Ramos u shfaq përpara mediave për të folur pas barazimit zhgënjyes ndaj Levantes në Ciudad de Valencia. Kapiteni
Enis Bardhi shënon gol për Levanten (VIDEO) Bardhi ka shënuar tjetër gol në La Liga. Mesfushori shqiptar, Enis Bardhi, ka shënuar gol të bukur në La Liga, në nde
De Biasi para ndeshjes me Levanten presion lojtarëve të Alavesit Giani De Biasi debuton sot me Alvaesin në sfidën delikate kundër Levantes. Alvaes ndodhet nga fundi i tavelës, rendi
Enis Bardhi shënon një supergol (VIDEO) Futbollisti shqiptar nga Maqedonia, Enis Bardhi i cili luan për Levanten ka shënuar një supergol mbrëmjen e sotme në për
Barcelona bën detyrën me Levanten (VIDEO) Barcelona koleksionon fitoren e radhës në La Liga, duke mposhtur Levanten në transfertë 2-0. Autogoli i kapitenit të Lev
Reali shkatërron Levanten, zhbllokohet Ronaldo (VIDEO) Reali ka kaluar me lehtësi edhe pengesën Levante në kampionat, duke e mbyllur me rezultatin 3-0. Marcelo hapi seinë e g