999 rezultate për

levan

U dëmtua ndaj Levantes, mësohet sa do të mungojë Hazard Mbrëmja e djeshme ka qenë e keqe për Realin e Madridit, ku përveç se u mposht 1-0 nga Levatne që i solli dhe humbjen e k
Reali mposhtet nga Levante, humb kreun para "El Clasiccos" (VIDEO) Levante ka shënuar fitore ndaj Real Madridit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Ishte Morales ai i cili realizoi
"Tronditet" Reali, Levante kalon në epërsi (VIDEO) Levante është duke befasuar Realin në shtëpinë e saj pasi ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 79' me Morales. Reali
Situata te Barcelona është kaotike, shikoni çfarë bëri Messi para ndeshjes me Levanten (VIDEO) Lojtarët e Barcelonës e kanë në traditë mbledhjen në rreth pas nxehjes para një ndeshjeje. Kur u pyet për këtë gjë gj
Dy gola ndaj Levante, Fati hyn në historinë e La Liga-s Dy golat e Fati në ndeshjen ndaj Levantes i dhanë fitoren Barcelonës, por talenti me dopietën ka hyrë në historinë e La
Barcelona i falet Ansu Fati, mposht me vuajtje Levanten (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Levanten në "Camp Nou" me rezultatin e ngushtë 2-1 në javën e 22 të La Ligas. Të dy golat në kë
Barcelona-Levante, formacionet zyrtare: Katalanasit gati ti afrohen Realit në krye Barcelona dhe Levante janë gati për luajtur ndeshjen e javës se 22 në "Camp Nou". Katalanasit kanë mbetur gjashtë pik
Setien nuk e grumbulloi për ndeshjen ndaj Levantes, Manaj i kundërpërgjigjet me gol (VIDEO) Rrei Manaj ka shënuar golin e parë për Barcelona B në ndeshjen ndaj Prat. Shqiptari pristë nga Setien që ta grumbullo
Rey Manaj stërvitet me skuadrën e parë për ndeshjen ndaj Levantes Rei Manaj ka zhvilluar stërvitje me ekipin e parë të Barcelonës, në prag të ndeshjen me Levanten në kampionat. Dëshir
Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispoz
EMRI/ Në pronësi të një ish-ministri, 57 vjeçari vdiq pasi ra nga godina e një universiteti privat 57 vjeçari Enver Levanaku ndërroi jetë mesditën e sotme pasi ra nga kati i tretë i godinës së Kolegjit Universitar "Qiri
Atletico e nis mbarë Vitin e Ri, mposht Levanten Atletico Madrid ka arritur një fitore të rëndësishme sonte në kuadër të javës së 19 të La Ligas ku kanë mposhtur në Wand
Aksidentuan një makinë dhe ikën me shpejtësi skëterrë, kërcasin armët në Levan Një aksident automobilistik i cili fatmirësisht ka qenë pa shumë pasoja, është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në Le
Futbollisti i njohur "braktis" skuadrën për zgjedhjet parlamentare Zgjedhjet parlamentare në Spanjë pritet të sjellin kaos në futbollin iberik. Shkak është bërë ligji spanjoll, me regj
U vërshëllye nga tifozët pas barazimit turpërues, Valverde nuk e ka problem Trajneri Ernesto Valverde nuk e ka problem të fishkëllehet skuadra e tij nga tifozët në Camp Nou, por u bëri thirrje loj
Valverde: Është mirë të humbësh Trajneri Ernesto Valaverde e kupton se presioni është duke u rritur mbi Barcelonës, pas disfatës tronditëse kundër Levan
E mposhti 3-1, kështu tallet tani Levante me Barcelonën (FOTO LAJM) Barcelona u mposht 3:1 nga Levante të shtunën pasdite dhe sikur mos t’i mjaftonte kjo, kampioni në fuqi i La Ligës u tal
Levante i bën gjëmën Barcelonës, Reali ka mundësinë të marrë kreun (VIDEO) Barcelona ka zhgënjyer në transfertën ndaj Levantes. Skuadra e drejtuar nga Ernesto Valverde ëstë mundur 3-1 nga Levante
Turpërohet Barcelona, Levante shënon 3 gola në pjesën e dytë (VIDEO) Barcelona po shkon dret humbjes në sfidën ndaj Levantes. Vendasit kanë përmbysur rezultatin në pjesën e dytë duke sh
Levante-Barcelona, formacionet zyrtare: MSG në fushë nga minuta e parë Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Levantes dhe Barcelonës Pasi u la në stol në fitoren 5-1 kundër Rea