999 rezultate për

leskaj

Konfirmohen 19 kandidatët për deputetë në Vlorë: Ikën Agron Shehaj, rikthehet Bujar Leskaj Dega e Partisë Demokratike në Vlorë njofton se janë konfirmuar 19 kandidatët që garonin për në fazën tjetër. Nga 1500
Dorëzoi detyrën, Meta takohet me ish-Kryetarin e KLSH-së Ditën e sotme, Presidenti i Republikës, Z.Ilir Meta, ka pritur sot në një takim ish-Kryetarin e Kontrollit të Lartë të S
Del videoja: Bujar Leskaj bën mundje në lokal, Sali Shehu arbitër (VIDEO) Politikanët shqiptarë janë bërë shpesh protagonistë të videove të ndryshe, një pjesë e tyre edhe të pazakonta. Kështu
Video epike, Bujar Leskaj ndeshje mundjeje në mes të lokalit (VIDEO) Një video e shpërndarë këto ditë në rrjetet sociale tregon kreun e KLSH Bujar Leskaj, në një pamje krejtësisht të pazako
Valentina Leskaj tregon arsyen se përse i dha fund karrierës politike Valentina Leskaj është një ndër politikanët më me përvojë në Shqipëri, por tashmë ka hequr dorë nga politika shqiptare.
Reagon Ilir Meta për KLSH-në, zbardhet letra (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka reaguar këtë të mërkurë për përfundimin e mandatit të kryetarit të KLSH-së, Bujar Leskaj. Ai ka
KLSH: Dëmi ekonomik nga administrata në 2017 arrin 826 milionë euro Shkeljet dhe abuzimet e institucioneve shtetërore i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit për periudhën janar-dhjetor 2017,
Valentina Leskaj heq petkun e politikanes dhe zbulon rolin e saj si nënë dhe vjehrrë Sa herë një personazh i njohur politik bëhet pjesë e debateve televizive, dashje pa dashje, për të krijohet një profil “
Meta betohet si Presidenti i ri i Shqipërisë (FOTO LAJM) Ilir Meta mori sot zyrtarisht detyrën e Presidentit të Republikës. Ai mbërriti në orën 18:02 në parlament, i shoqëruar e
Valentina Leskaj braktis Partinë Socialiste Partia Socialiste ditën e sotme ka bërë publike listën e kandidatëve të cilët do të marrin pjesë në zgjedhjet e qershori
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Leskaj: Marrëdhëniet KLSH-Komision duhet të kalojnë në fazë të re Në prezantimin e marrëdhënieve Kontrolli i Lartë i Shtetit-Parlament, kryetari Bujar Leskaj theksoi marrëdhëniet e mira
Leskaj i jep zgjidhjen Bashës:Voto vettingun, pastaj protesto! Në një kohë që opozita ndodhet prej një muaji në çadrën para Kryeministrisë, nënkryetarja socialiste e Kuvendit, Valenti
Sherr në Kuvend, Leskaj paralajmëron Nokën se do përdorë Gardën për ta nxjerrë nga Kuvendi Pas debatit të rëndë në parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka, qëlloi me kartonin e votimin deputetin socialist Erj
Valentina Leskaj flet për familjen: Ja raporti i veçantë me dy djemtë e mi...(FOTO LAJM) Valentina Leskaj ditën e sotme e ftuar në News 24, ka ardhur ndryshe, jo si një politikane dhe femër në karrierë por si
Leskaj merr pjesë në Ditën e Shqipërisë në Parlamentin e Izraelit-Knesset Nënkryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Valentina Leskaj, njëherazi dhe kryetare e Grupit të Miqësisë Shqipëri-Izrael, mo
Berisha, Meta, Idrizi dhe Leskaj janë borxhlinj ndaj Kuvendit. Ja arsyeja Ilir Meta, Sali Berisha, Valentina Leskaj dhe Shpëtim Idrizi janë duke i shlyer detyrimet Kuvendit pasi kanë përdorur ma
Leskaj i nxjerr të "palarat" Tabakut: Për Berishën të spostoj të tjerët? (VIDEO) Ende vijojnë me intesitet të lartë diskutimet në Kuvend. Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, i është drejtua
Plas gallata në Kuvend/ Patozi pyet për Shehajn, Leskaj: Ke ngatëruar seancën (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka shkaktuar të qeshura sot në Kuvend ndërsa pyeti pse Brisida Shehaj është larguar nga de
Leskaj përjashton nga seanca plenare Flamur Nokën (VIDEO) Pas tensioneve që janë zhvilluar në seancën plenare, kryetarja e Kuvendit, Valentina Leskaj ka përjashtuar Flamur Nokën