999 rezultate për

lepenc

Zbardhet ekspertiza, mësoni si vdiqën dy policët Dy policët Armend Trena dhe Malësor Dashi sipas raportit të ekspertizës së komunikacionit janë vetë aksidentuar. Lajm
Bordi i “Ibër-Lepencit” drejt pastrimit Ministria e Zhvillimit Ekonomik ka propozuar shkarkim të katër drejtorëve të Bordit të ndërmarrjes “Ibër-Lepenci”, në ko
Vështirësohen kërkimet për policin e dytë në Lepenc, rritet niveli i ujit Operacioni për kërkimin e policit të zhdukur mbrëmjen e 28 prillit, Armend Trena po vështirësohet së fundmi si pasojë e
Policia njofton mbi ecurinë e kërkimeve për trupin e policit Trena Ekipet e kërkim shpëtimit, të përbëra prej Policisë, pjesëtarëve të FSK-së dhe AME-së deri tani kanë kontrolluar 7 ura n
Vazhdon kërkimi për policin, shkatërrohet një urë Sot janë bërë një javë që nga zhdukja e policit Armend Trena, ndërsa kolegu i tij Malsor Dashi është gjetur para dy dite
Flet mjekësia ligjore: Organet e gjetura në Lepenc u përkasin kafshëve Drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore Arsim Gërxhaliu ka folur rreth organeve të gjetura sot në Lepenc, teksa po kë
Gjenden mbetje shtazore në Lepenc, nesër vazhdojnë kërkimet për policin e dytë Edhe pse në media qarkulluan lajme se është gjetur trupi i policit të dytë në Lepenc, rezultoi se nuk ishte e vërtetë.
Vendi dhe ora e varrimit të policit Polici që u gjet pasditen e djeshme në Lepenc, Malësor Dashi, do të varroset sot në varrezat e Stagoves në Kaçanik, në o
Kolegu ndan një moment prekës nga polici që u gjet në Lepenc (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme është gjetur trupi i policit Malsor Dashi në lumin Lepenc. Përveç familjarëve, edhe kolegët e
Gjetja e trupave në Lepenc, flet kryeprokurori: Shkak ka qenë aksidenti rrugor Kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari ka konfirmuar edhe njëherë se trupi i pajetë i gjetur në lumin Lepenc, është i
Mësohet identiteti i trupit të gjetur në Lepenc Është gjetur trupi i njërit prej policëve të zhdukur.Mësohet së trupi i gjetur është i policit Armend Trena. Ekipet e
Gjendet trupi i njërit nga policët e zhdukur Është gjetur trupi i njërit prej policëve të zhdukur. Trupi është gjetur në Lepenc, në pjesën e Kosovës. Kërkimeve
Çfarë dimë deri më tani për dy policët që u zhdukën në Lepenc? Sot bëhen gjashtë ditë që kur dy policët e Kacanikut, Malor Dashi dhe Armend Trena janë zhdukur pas aksidentit në Lepenc
Përfundojnë kërkimet për policët, mësoni të rejat më të fundit Kanë përfunduar kërkimet në pjesën malore për dy policët e zhdukur, ndërsa po vazhdojnë edhe më tutje kërkimet në lumin
Aksidenti tragjik i dy policëve, fillojnë kërkimet edhe në Maqedoni Mbrëmjen e së shtunës qytetarët e Kosovës u tronditën nga lajmi për aksidentin e dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës q
Makina e Policisë bie në lumin Lepenc, zhdukën dy policë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Magjistralën Kaçanik-Hani i Elezit. Një veturë e policisë me dy pjesëtarë ka rënë
72-vjeçari gjendet i pajetë në kanalin e Ibër Lepencit Një person i pajetë është gjetur sot në kanalin e Ibër Lepencit në fshatin Bukosh të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmu
Maqedoni-Kosovë, bashkëpunim në fushën e ekologjisë (VIDEO) Ministri i ekologjisë Nurhan Izairi, i vizitoi ditën e sotme Kosovën, u takua me homologun e tij Ferid Agani me të cilin
Mbytet 24 vjeçarja në Vushtrri Pas dy fëmijëve, njëri 7 dhe tjetri 5 vjeç, në Sankofc të Vushtrrisë, të cilët u mbytën në kanalin e hidrosistemit “Ibër
Lepenci mposhti Hysin Skuadra e cila bëri bujë në fillim të këtij edicioni të Raiffeisen superligës së Kosovës në futboll, Lepenci mundi sot n