999 rezultate për

leonora

Leonora Jakupi-Eliza Hoxhës: Atë që po e bën ti sot, e kam bërë prej 20-vitesh (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Leonora Jakupi, i është përgjigjur paksa ashpër ftesës së koleges dhe deputetes së PDK
Bëhet nostalgjike, do ta njihnit Leonora Jakupin shumë vite më parë? (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja prej disa kohësh nuk ka qenë ak
Kthehet 23 vite pas, stili i Leonora Jakupit është moda sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është kthyer 23 vite pas në kohë në postimin e fundit në llogarinë e saj.
Fotografohet pa pikë grimi, kështu duket Leonora Jakupi më natyrale se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Leonora Jakupi është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar, të cilën e shohim gjithmonë të kuruar
Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Ndryshoi look, të gjithë të mahnitur me pamjen e re të Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Sherri viral vazhdon, Leonora përplaset live në emision me Labinotin: Ishte ofenduese për mua (VIDEO) Pak ditë më parë debati i Leonora Jakupit dhe Labinot Tahirit bëri bujë në media. Këngëtari paralajmëroi protestë nëse d
Leonora Jakupi apel institucioneve: Mbyllni shkollat sa nuk është bërë më e madhe (FOTO LAJM) Tashmë ka shkuar në 12 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, ndërsa ditën e sotme një ka vdekur po nga ky viru
Leonora Jakupi feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Karriera e Leonora Jakupit ka filluar që në moshën 15 vjeçare dhe këngëtarja i ka dhuruar mjaft hite të paharrueshme pub
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
Lorik Cana apo Robert Berisha? Leonora Poloska zgjedh pa iu dridhur qerpiku burrin më tërheqës (VIDEO) E ftuar në emisionin "Mirage", Leonora Poloska u vu mes zgjedhjeve të njërit nga dy personazhet e njohur. E një prej
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
Ndërroi mendje për dasmat! Leonora Jakupi zbulon datën kur do të martohet (VIDEO) Këngëtarja Leonora Jakupi mori vëmendjen në korrik të vitit të kaluar me rrëfimin e saj për jetën personale. Leonora
E akuzojnë për operacioni plastike, Leonora tregon sekretin: Të siguroj me jetë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njijet. Mirëpo fansat e
Rrëfehet nëna e 4 fëmijëve e kthyer nga Siria në Kosovë Që nga fillimi i luftës në Siri, qindra shqiptarë të Kosovës, në mesin e të cilëve edhe gra e fëmije kishin shkuar atje
Ju kishte munguar? Pas shumë vitesh, rikthehet në skenë këngëtarja e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, këngëtarja e njohur Leonora Poloska është larguar nga muzika dhe nuk ka sjellë më projekte të reja.
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
16 vite më pas, Adelina zbulon shkakun e sherrit me Leonorën: “Më kapi mamin për fyti!” (FOTO LAJM) Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Leonora Jakupi i jep “mësim” Fjolla Morinës se si bëhet koncerti në Drenicë (VIDEO) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Këngët
Ju kishte marr malli? Rikthehet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Leonora Jakupi wshtw ndwr kwngwtaret shqiptare qw ka patur gjithnjew pwrkrahjen e publikut. Ajo e ka nisur karrierwn qw