999 rezultate për

leonita

U bënë me vajzë, si i presin në shtëpi bashëshorten dhe vogëlushen e Granit Xhakës (FOTO LAJM) Vetëm katër ditë më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e ti
Prindër për herë të parë, Graniti dhe Leonita zbulojnë emrin e vogëlushes (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë.
Xhaxha për herë të parë, Taulant Xhaka emocionoi me urimin për mbesën e porsalindur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Leonit
Granit Xhaka bën 27 vjeç, bashkëshortja zgjedh ta urojë në mënyrën më të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e sotme Granit Xhaka feston 27-vjetorin e lindjes dhe në këtë datë të shënuar nuk mund të mungonte një urim specia
Granit Xhaka së shpejti baba, Leonita tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Granit Xhaka shumë shpejt pritet të bëhet baba. Dashuria disa vjeçare me Leonitën pritet të sjellë frytin e parë në
Granit Xhaka dhe Leonita të lumtur, gati të bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Ai është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptar në arenën ndërkombëtare, futbollisti i Arsenalit dhe i kombëtare
Graniti dhe Leonita me foto dhe mbishkrime emocionuese në ‘Instagram’ (FOTO LAJM) Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj zbuluan se janë në pritje të fëm
Xhaka në pritje të një fëmije, Leonita tregon barkun (FOTO LAJM) Granit Xhaka dhe Leonita së shpejti pritet të bëhen prindër. Familja Xhaka po shtohet. Përmes një postimi në rrjetet
​Granit Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën Ylli me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për t
E dashura e Xhakës poston foto në Instagram kur Ramos bëri shqiponjën (FOTO LAJM) Leonita Xhaka ka bërë një postim që e kishte bërë më herët, e që ishte video kur Sergio Ramos festoi golin e pestë mbrëm
Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit në veshje tradicionale shqiptare Leonita Lekaj tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka. Bukuroshja shq
Bashkëshortja e Granit Xhakës mahnit Francën me vallen me veshje tradicionale shqiptare (VIDEO) Bashkëshortja e Granit Xhakës, Leonita Lekaj ka bërë një kërcim me veshje tradicionale shqiptare, ku ka “çmendur” mediat
E dashura e Granitit "shkëlqen" në cermonin e FIFA-s Leonita ka shndritur në ceremoninë e FIFA-s ku ishte së bashku me Granit Xhakën. Ylli i Real Madridit, Cristiano Rona
Granit Xhaka merr një dedikim dashurie nga Leonita (FOTO LAJM) Mesfushori i Arsenalit Granit Xhaka sëbashku me të fejuarën e tij Leonitën kurorëzuan dashurinë e tyre vetëm pak ditë
Xhaka nuk ndahet asnjëherë nga "gjysma e tij" më e bukur (FOTO LAJM) Granit Xhaka para një viti u fejua me bukuroshen Leonita Lekaj, dhe tashmë ata janë një ndër çiftet më aktiv në rrjetet
Ja si e ngushëlloi e dashura Granitin pas humbjes (FOTO LAJM) Pas humbjes së penalltisë në ndeshjen Zvicër-Poloni, Granit Xhaka ngushëllimin e parë e ka marrë nga e fejuara e tij, Le
Ja çfarë surprize i bëri e fejuara Granit Xhakës (FOTO LAJM) Bukuroshja, Leonita Lekaj e fejuara e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka, ka dashur të ja bëjë qejfin duke i bërë një