999 rezultate për

leno

Sëmundja e rëndë i merr jetën aktores së njohur të telenovelave (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Carmen Sevilla, ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur të fitojë dot betejën me sëmundjen e rëndë. Med
Formacionet zyrtare, Liverpool-Arsenal Në orën 21:00 do të luhet supersfida Liverpool-Arsenal. Të dy trajnerët si Klopp dhe Arteta i kanë besuar lojës sulmu
Koronavirusi i merr jetën aktorit të njohur të telenovelave spanjolle (FOTO LAJM) Aktori meksikan Raymundo Capetillo ka vdekur në moshën 76 vjeçare për shkak të koronavirusit. Sipas deklaratave të fu
Telenovela "Rakitic", zbulohet e ardhmja e kroatit E ardhmja e Ivan Rakitic po kthehet në një telenovelë të vërtetë, pasi shumë klube janë përmendur si destinacioni i mund
Telenovela "Lautaro", më në fund flet edhe drejtori i Interit Drejtori i Përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta ka folur për të ardhmen e Lautaron Martinez. Sulmuesi argjentinas i
Telenovela "Martinez", Barcelona duket se e ka marrë vendimin përfundimtar Telenovela Latuaro Martinez duket se është mbyllur ditën e sotme. "Mundo Deportivo" raporton nga burime të sigurta, s
"Më ka marrë malli për telenovela me të puthur e me gra të bukura", deputeti i PS-së bën kërkesën e pazakontë Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për rolin e medias teksa ishte i ftuar në Ora news. Ai ka kërkuar q
Pas kaq shumë vitesh, Zhade kujton me mall telenovelën "Kloni" (FOTO LAJM) “Kloni” ka qenë një nga telenovelat më të ndjekura në Shqipëri e në mbarë botën. Kjo telenovelë brazilianë u zhvillua
Telenovelë alla-shqiptare: Më tradhtoi me shokun e ngushtë, vajzës i tha "kam vdekur Një rrëfim i pazakontë ka ardhur sot në emisionin “Me zemër të hapur” në Neës24 nga një 30-vjeçar, babai i një vajze të
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për
"Telenovela" Eriksen drejt mbylljes, "spurs" pranojnë ofertën e Interit Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Mbyllet "telenovela" Eriksen, danezi zbarkon të dielën në Milano (VIDEO) Telenovela më e rëndësishme e merkatos së dimrit, ajo e transferimit të Christian Eriksen nga Tottenham te Interi, është
Telenovela e preferuar e shqiptarve, rikthehet në ekranin shqiptar "Sulejmani i madhërishëm" Një nga telenovelat më të ndjekura turke e që theu rekorde shikueshmërie, "Sulejmani madhërishëm" do të rikthehet në ekr
Telenovela "Pogba" merr fund, Reali merr vendim Zhvillime te Real Madrid. Drejtuesit e klubit spanjoll e kanë ndarë mendjen dhe nuk duan ta transferojnë francezin Paul
Vazhdon telenovela e Hysajt, menaxheri: Në janar kam takim me Gatuzon E ardhmja e Elseid Hysajt vazhdon të mbetet shumë e paqartë për vetë situatën që po kalon mbrojtësi i përfaqësueses shqi
"Telenovela" Rakitic, Barcelona merr vendimin përfundimtar Gjiganti katalunas llogarit në mesfushorin kroat edhe në pjesën e dytë të kampionatit Barcelona nuk e ka ndërmend të
Ju kujtohet djali i Marias tek seriali "Për ty"? Sot ai po çmend vajzat me pamjen (FOTO LAJM) Me siguri e mbani mend telenovelën e parë të dubluar në shqip, 'Për ty', një prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transme
Janë bashkë apo jo? Zerka më në fund flet hapur për lidhjen me Ronelën (FOTO LAJM) Young Zerka, ndryshe nga zakonisht, foli pak më qartë në lidhje me raportin e tij me Ronela Hajatin. I ftuar në “Shiko k
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
Telenovela Eriksen, danezi te Reali në janar Mediat spanjolle raportojnë se Real Madridi vazhdon interesimin për mesfushorin Christian Eriksen. Gjatë afatit kalim