E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

lennon

Profecitë që u plotësuan, këto janë vdekjet më misterioze në botë Duket e frikshme por është e vërtetë! Disa nga personazhet e famshme të botës së showbiz-it botëror kanë arritur të para
E frikshme, këta VIP-a parashikuan vdekjen e tyre me detaje Duket e frikshme por është e vërtetë! Disa nga personazhet e famshme të botës së showbiz-it botëror kanë arritur të para
Nxirret në ankand kostumi i John Lennon (FOTO LAJM) Kostumi i vitit 1964 i legjendës së grupit The Beatles John Lennon do të nxirret në ankand. Kostumi do të mund të bl
Vrasësit të John Lennon i refuzohet lirimi me kusht për të nëntën herë Mark David Chapmanit, vrasësit të ish-pjesëtarit të The Beatles, John Lennon iu refuzua për të nëntën herë radhazi lirim
Rama në versionin e John Lennon (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka marrë pjesë sot në inspektimin e rrugës Qukës-Qafë Plloçë. Ai është shfaqur shumë sportiv ne krah t
Ja çmimi fillestar i letrës së parë të shkruar nga John Lennon Letra e parë e shkruar nga John Lennon del në ankand muajin e ardhshëm. Të gjithë adhuruesit e tij duhet të bëhen gati,
Inter, 9 emra për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Interi dhe tekniku i tij Roberto Mancini vijojnë përgatitjet për ndeshjen e fundit zyrtare të këtij viti atë
Pendohet vrasësi i John Lennon: U tregova idiot Pavarësisht faktit se ka tentuar disa herë për të përfituar lirinë me kusht ndërsa vuan dënimin me burg përjetë, vrasësi
Refuzohet kërkesa për lirim, vrasësi i Lennon do qëndrojë në burg Pas refuzimit për të tetën herë të kërkesës për lirimin e tij, do të qëndrojë sërish pas hekurave vrasësi i John Lennon,
Adebayor dhe Lennon nuk lëvizin nga Tottenham Emmanuel Adebayor dhe Aaron Lennon nuk do të lëvizin nga Tottenhami gjatë janarit. Kështu shprehet Andre Villas-Boas sip
Trajneri i Celtic: Neymar, një balerinë (VIDEO) Edhe një ditë pas humbjes me Barcelonën, në një ndeshje që pa si protagonist edhe arbitrin Stephane Lannoy që përjashtoi
E vërtetë: Asist i Michael Jackson, shënon John Lennon (VIDEO) Komentatori brazilian nuk është i çmendur: asist i Micheal Jackson dhe shënon John Lennon. Janë dy futbollistë të Atleti
Beteja kundër armëve në SHBA (FOTO-LAJM) Aktivistja e paqes, Yoko Ono, ka hyrë në debatin e ndezur në lidhje me kontrollin e armëve në SHBA. Ajo ka postuar në Tw
Celtic-Juve, formacionet e mundshme Antonio Conte e ka tashmë në mendje formacionin për të mposhtur Celtic në 1/8-at e Champions League. Tekniku i Juventus
Shkëmbim Lennon-Julio Cesar Lind një tjetër tratativë mes Inter dhe Tottenham. Siç shkruan "La Gazzetta dello Sport", klubi zikaltër po mendon të sj
160 mijë dollarë shitet nënshkrimi i Lennon Një pankartë e nënshkruar nga John Lennon është shitur për hiç më pak se 160 mijë dollarë në një ankand në Londër. Në
Rama: Jozefina është Marelyn Monroe kurse Saliu John Lennon Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar nëpërmjet faqes së tij zyrtare në rrjetin social Twitter, lidhur me akuzat
Tottenham bën thjesht detyrën (VIDEO) Tottenham Hotspur ka siguruar kualifikimin për në Europa Leagu pasi ka fituar me një goleadë në ndeshjen e parë kundrejt
Lennon luan kundër Reali Madridit Trajneri i Tottenham Hotspur, Harry Redknapp, ka deklaruar se Aaron Lennon do të jetë i gatshëm të luajë në përballjen e
Vrasësit të Lennon i refuzohet liria Vrasësi i John Lennon do të qëndrojë në burg, 30 vjet pas vdekjes së pjesëtarit legjendar të Beatles. Komisioni kompeten