999 rezultate për

lenard

Akuzohet për përdhunim, avokati i Mayorgas takon ish të dashurën e Ronaldos Vijnë zhvillime të reja nga çështja “Mayorga-CR7”. Avokati mbrojtës i ish-modeles amerikane, e cila akuzoi Cristiano Ron
Blenard Nonaj emërohet drejtor i maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj prezantoi sot drejtorin e ri të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë. Blen
Artisti polak bën portretet e Messit dhe Ronaldos me top (VIDEO) Portretet e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos të krijuara me top futbolli. Vepra artistike është realizuar nga artist