999 rezultate për

lela

Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Lulelakra, mbreti i perimeve për kurimin e shëndetit mendor Studimet më të fundit kanë treguar se ushqimet që shumë nga ne blejmë çdo ditë kanë po aq shumë përfitime shëndetësore s
Si t'i jepni shije tavolinës suaj me supë dhe brokoli dhe lulelakër Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Si të gatuajme supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Gjellë me lulelakër dhe perime Përbërësit gjysmë kg lulelakër 300 gr mish 1 qepë 2 hudhra 1 patate 1 karrotë 1 spec i kuq 2 spe
Trafikuan 2.5 tonë drogë, zbardhen detaje mbi grupin Lelaj Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit
Nënkomisari i arrestuar dje, miku i një ish-polici të shumëkërkuar Festim Lelaj, nenkomisari i Fierit i arrestuar mbremjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drog
Receta për supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Si të gatuani supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Fred Lela mbrojtës i kombëtares, bukuroshja lë nam në studio (VIDEO) Të mos e ndjekësh me vëmenduje Kombëtaren për disa nuk është pengesë për të folur për të. Së fundmi në emisionin Pro
Deputetja më e re e parlamentit martohet në një ceremoni madhështore Ajo është një nga emrat më të rinj që bëhet pjesë e Parlamentit të Shqipërisë. Deputetja më e re nga radhët e PDIU,
Lulelakra, ushqimi që sjell përfitime të mëdha për shëndetin Studimet më të fundit kanë treguar se ushqimet që shumë nga ne blejmë çdo ditë kanë po aq shumë përfitime shëndetësore s
Kodheli: PS shkon në zgjedhje ballëlartë Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli nga Peqini ka folur për situatën politike, duke deklaruar se maxhoranca shkon ballëla
"Sherr" live mes Alfred Lelas dhe Henri Çilit në emision Botuesi Henri Çili dhe gazetari Alfred Lela për herë të parë përballen drejtpërsëdrejti për linjën editoriale, median, t
Henri Çili shuan heshtjen: Pse u largua Alfred Lela si drejtor i "Mapo" Botuesi i mediave Mapo, Henri Çili, ka përcjellë një reagim menjëherë pas largimit të drejtorit Alfred Lela nga mediat e
Cilat janë vetitë shëruese të lulelakrës? Ndoshta edhe mund të keni dëgjuar se ushqimet me ngjyrë posedojnë vlera të larta ushqyese. Lulelakra, nga natyra ësh
Vrasja e çobanit/ Në pranga djali i pronarit të stanit në Vlorë Policia e Vlorë ka arrestuar edhe djalin e pronarit të një stani për vrasjen e bariu 21-vjeçar. Në pranga ka përfundu
Super bukuroshja polake kërkon të bëjë për vete Messin (FOTO LAJM) Të gjithë janë të dashuruar pas Messit. Meshkujt adhurojnë magjitë e tij që bënë me topin, ndërkohë që femrat kërkojnë
Ja pse duhet të hani lulelakër Lulelakra është një ndër perimet që ka një rëndësi të veçantë në shëndetin e organizmi tuaj. Kohët e fundit mjekësia pop
Lulelakra përshpejton metabolizmin Lulelakra është një mundësi e mirë për të hequr kilogramët e tepërt. Ajo është një perime ka pak kalori nuk është e pasu