999 rezultate për

leka

Vdes pronari i një kompanie kriptovalutash, merr me vete kodin e 100 mijë klientëve Pronari i një kompanie kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale ka vdekur në mënyrë të papritur, por kjo nuk ësh
Ministri Lekaj vazhdon të ketë probleme me shkrimin e shqipes Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, vazhdon të ketë probleme me zgjedhimin e foljes “vij”. Probleme, sipas asaj që
Ministri Lekaj tregon gjendjen e rrugve, ka një apel për drejtuesit e mjeteve Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka njoftuar se pas reshjeve të borës, të gjitha rrugët në vend që janë përgjegjësi
Autostrada "Arbën Xhaferri" pritet të hapet së shpejti Autostrada ‘Arbën Xhaferi’ së shpejti pritet që të lëshohet për qarkullim. Këtë e ka bërë të ditur Minisri i Infrastr
Nëse keni një fjalëkalim të tillë ndërrojeni menjëherë Një kompani për sigurinë kibernetike ka zbuluar fjalëkalimet (password) më të vjedhura për 2018-n dhe në majë të listës,
Kur Lekaj do ta gjobisë Bechtel Enkën? Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, nuk e ka përjashtuar mundësinë e shqiptimit të penalltisë ndaj konsorciumit turko
Lekaj nxjerr të palarat e Serbisë para shteteve të BE-së Në Bruksel është mbajtur të hënën takimi i dytë të Këshillit Ministror të Komunitetit të Transportit në Bruksel, ku pjes
SKANDALI/ "Nëse nuk tërhiqet tenderi, shteti dhe kompania janë bashkë" Gazetari Enton Abilekaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, kërkoi anulimin e tenderit pas skandalit të denoncua
Lekaj pyet Mustafën pas taksës ndaj Serbisë: Me cilën anë je? Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa rreth vendimit të
Ngjarje e rëndë në Gjylekarë Mëngjesin e djeshëm një këmbësore është goditur nga makina në fshatin Gjylekarë të Vitisë. Policia ka arrestuar vozit
Lekaj shtron rrugët e fshatit ku lindi shefi i tij Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj që vjen nga radhët e AAK-së ka njoftuar se do të asfaltohet rruga e fshatit Gllogj
Lavazhier dhe me 9-vjeçare, si thyente hackeri 20 vjeçar çdo fjalëkalim Vetëm 20 vjeç, me arsim 9-vjeçar dhe shpesh punonte në pikat e internet-kafes dhe si lavazhier. “Hakerit” Arben Bozhi
Nuk ngopen, autostradat do i dëmtojnë edhe me 12 pika karburantesh Autostrada “Arben Xhaferi” dhe ajo “Ibrahim Rugova” pritet që të bëhen me 12 pika të derivateve. Kjo parashihet në vitin
Tregoni fjalëkalimin e telefonit ose merrni 5 mijë dollarë gjobë "Udhëtarët do të detyrohen që të dorëzojnë fjalëkalimin e telefonit dhe laptopit të tyre tek oficerët zyrtarë që bëjnë k
Gjykata e Tenderëve i gjen shkelje tenderit të ministrisë së Lekajt Organi Shqyrtues i Prokurimit ka gjetur shkelje ligjore në tenderin e iniciuar nga Ministria e Infrastrukturës për “Mirë
Lekaj: Edhe shoferët profesionistë do të hynë sërish në testim Me vendimin e ri të Ministrisë së Infrastrukturës (MI) të gjithë shoferët që përsërisin kundërvajtjet në trafik do t’i n
Situatë komike në studio, e ftuara tregon fjalëkalimin LIVE Një situatë shumë komike ka qenë ajo e ndodhur gjatë emisionit “Vizioni i pasdites”, ku gazetarja Anila Çela nuk ka mund
Aferat korruptive, lihet në burg drejtori i Hipotekës Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër u ndalua nga policia për çështje korruptive. Zamir Leka u emërua me 18 jan
Nga banakier në drejtor, si u arrestua kreu i Hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te
Policia i vë prangat në zyrë drejtorit të hipotekës në Shkodër Policia e Shkodrës ka ndaluar shtetasin Zamir Leka, drejtor i hipotekës në Shkodër. Drejtori Leka është arrestuar te