E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

leje

Formacionet zyrtare, Real Madrid-Alaves Real Madrid pret në shtëpi Alaves. Los Blancos kanë detyrim vetëm fitoren teksa nuk fitojnë dy ndeshjet e fundit. /a
Plas sherri live në studio: Mos më trash zërin mua! Një debat i ashpër u zhvillua mes Pano Sokos dhe Artan Shkrelit teksa po diskutonin për rindërtimin. Debati në "Open
Vuçiç kërkon leje që të vizitojë sot Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, të enjten ka dërguar kërkesë në institucionet e Republikës së Kosovës për të rea
Mali i Zi mbyll kufirin me Shqipërinë, kush do lejohet të kalojë Duke filluar nga e Hëna nga Muriqani kalojnë vetëm personat me leje qendrimi, me leje pune, ata të cilët kalojnë tranzit
"Zhdëpi" në dru gruan dhe kunatin, arrestohet vlonjati Një 29 vjecar nga Vlora është arrestuar pasi rrahu bashkëshorten dhe kunatin e tij ndërsa mbeten të paqarta arsyet e kon
I akuzuar për katër vepra penale, bie në pranga i riu Një i ri nga Kavaja është arrestuar pasi akuzohet për katër vepra penale, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi më datë 02.09.
Leja për të dalë gjatë natës: Rregullat dhe dokumentet për të aplikuar Pas hyrjes në fuqi të masave të reja që ndalon qarkullimin gjatë natës, të gjithë qytetarët që e kanë dosmosshme lëvizje
U bë police pa lejen e prindërve: E reja sulmohet nga talebanët, por kush ishte porositësi Hatera 33-vjeçe u punësua në polici kundër dëshirës së prindërve. Kështu, teksa ishte duke u kthyer nga puna, disa sulmu
Leje për pallat mes kompleksit? Banorët shkatërrojnë rrethimin e kantierit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme te Unaza e Re është zhvilluar një protestë nga banorët e një kompleksi, që akuzojnë se institucionet ka
Falsifikoi lejen e qëndrimit, Gjykata dënon futbollistin e Tiranës Gjykata e Tiranës ka dënuar me 100 orë pune të detyruar futbollistin e Tiranës, Winnful Cobbina. Gjithçka nis një vit
Rrezikon 7 vite burg për armë pa leje, si u zbulua i riu te "Liqeni i thatë" "Shqiponjat" e kryeqyetit kanë arrestuar një të ri të cilit i është gjetur municion dhe armë pa leje. Shtetasi J. M.,
Tottenham dëshiron të blejë kartonin e Bale, Reali i cakton çmimin Huazimi i Real Madridit, Gareth Bale mund të qëndrojë të Tottenhami për një kohë më të gjatë se qershori i vitit 2021.
Artan Lame: Korçarët janë treguar të paaftë për të ndërtuar pa leje! Kreu i Kadastrës Artan Lame, teksa vizitoi qytetin e Korçës, njoftoi se procesi i legalizimeve në këtë qark është drejt
Tapë në timon dhe me shpejtësi skëterrë, "fluturojnë" 14 patenta (VIDEO) 14 leje drejtimi janë pezulluar nga Policia e Tiranës, e cila ka vijuar kontrollet në aksin Sauk-Teg për evidentimin e s
Ups! Butrintit i publikojnë këngën e re pa leje dhe të gjithë u fiksuan (VIDEO) Butrint Imeri ka publikuar një këngë të re! Ose më saktë nuk ka publikuar, por ia kanë publikuar. Në Internet po qark
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Drejtonin mjetin duke qenë "tapë", arrestohen dy shoferë Kontrollet policore janë ndalur sërish mbrëmjen e djeshme aksin Tiranë-Durrës-Tiranë, për të parandaluar aksidentet rrug
Vendimi, kthehen makinat dhe lejet e bllokuara gjatë karantinës dhe tërmetit Këshilli i Ministrave ka miratuar aktin normativ që parashikon faljen e të gjitha gjobave të vendosura nga autoritetet s
Lëvizte lart e poshtë me dy pistoleta në çantë, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes të lëndeve narkotike në doza të vo
Të armatosur kokë e këmbë, kush janë të radhës që u "peshkuan" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas