999 rezultate për

lejdi

U vra me plumb qorr natën e Vitit të Ri, kushëriri dedikim rënqethës për 16 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur natën e Ndërrimit të viteve ku një djalë vetëm 16-vjeç. K.Gj, mbeti i vdekur ndërkohë që
Kush ishte Klejdi Halili? Djali i gazetares, poetes dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës (FOTO LAJM) Nga aksidenti tragjik mbrëmjen e djeshme humbën jetën dy të rin, këngëtari Ergi Dini dhe shoku i tij Klejdi Halili 21 vj
Ironia e fatit/ Ergi dhe shoku i tij e kishin nxjerrë dje në shitje motorin që u mori jetën (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme nga aksidenti tragjik në Tiranë humbën jetën dy të rinj. Këngëtari Ergi Dini 22 vjeç dhe Klejdi Halil
Zbulohet shkaku/ Si ndodhi aksidenti tragjik në Tiranë që i mori jetën Ergi Dinit dhe shokut të tij Pas vdekjes së dy të rinjve, këngëtarit Ergi Dini 22 vjeç dhe shokut të tij Klejdi Halili 21 vjeç policia ka zbardhur sh
Aksidenti tragjik, miku i Ergi Dinit: Nëse vdes nga shpejtësia, mos më qani (FOTO LAJM) Fituesi i “X Factor Albania” Ergi Dini dhe shoku i tij Klejdi Halili kanë humbur jetën mbrëmien e sotme në një aksident
Ja çfarë thotë Topalli për të rinjtë demokratë të arrestuar Ish-kryetarja e Kuvendit dhe ish-kryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka folur rreth protestës së opozitës t
Zbardhet pengmarrja në Tiranë, kamarieri u dhunua pasi kishte ngacmuar një vajzë Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg" për shtetasit Klejdi Yzeiraj
Mbrëmje plot surpriza, Enkelejdi lë shtëpinë e Big Brother Enkelejdi është banori i radhës i cili ka lënë dje në mbrëmje shtëpinë e Big Brother 7. Ka qënë publiku që ka vendosur s
Yjet 40-vjeçarë, ja krahasimi mes tyre (FOTO LAJM) Nga Kate Moss tek Victoria Beckham duke kaluar pastaj tek Penelope Cruz dhe Goivanna Mezzogiorno. Ja yjet që kanë të një
"Mamacita Buena", një tjetër sukses i producentit shqiptar (VIDEO) Producenti shqiptar Klejdi Llupa ka nxjerrë në treg realizimin e fundit të tij "Mamacita Buena". I larguar nga Shqipëria
Lejdi Gaga në filmin e ri për Mapet Këngëtarja Lejdi Gaga do të marrë pjesë në filmin e ri për kukullat Mapet, shkruan ueb faqja "Digital Spy" që përcjellë
Lejdi Gaga martohet në dhjetor Ylli amerikan i muzikës pop Lejdi Gaga do të martohet në dhjetor në Britaninë e Madhe, shkruan gazeta londineze "Sun". K