999 rezultate për

leit

Fqinjët e Leit janë me fat, moderatorja po e kalon karantinën në bikini (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
"Mund të ishte i dashuri yt", Robert Berisha i "mbyll gojën" Leit (FOTO LAJM) Pasi Robert Berisha publikoi lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi me anë të një shkrimi në Instagram, filluan menjëherë al
Dimri po vjen, çfarë i ndodh këtij 7-vjeçari (FOTO LAJM) Dimri po vjen, por për një 7-vjeçar nuk është aspak e lehtë. Tommy Leitch nga Britania e Madhe me një gjendje të rrallë
Si asnjëherë në ekranet shqiptare, personazhet flirtojnë LIVE Dren Abazi dhe Lei Kraja kanë bërë një veprim që rrallëherë ka ndodhur në ekranet shqiptare. Dyshja ka flirtuar gjatë
Brazil/ Kryebashkiakja që drejtonte qytetin ndërmjet Whatsapp-it 25-vjeçarja Lidiane Leite, kryebashkiake në shtetin e Maranahos, veç akuzës së zakonshme për korrupsion, më saktë vjedh
Nishani-Leitl: Austria kontribut në konsolidimin e demokracisë Në ditën e fundit tё qёndrimit nё Austri, Presidenti Bujar Nishani u takua sot me Presidentin e Dhom&#
Lopez zyrtarisht heq dorë nga Kupa e Botës Lopez ka hequr dorë nga pjesëmarrja në ceremoninë e hapjes së Kampionatit Botëror në Brazil. Këngetarja ishte e ftuar pë
Zbuloni Himnin e "Brazil 2014" (VIDEO) "We are one" (Jemi një)! Ky është titulli i këngës që do të jetë hymn i Kupës së Botës "Brazil 2014". Hiti i verës që do
Pitbull dhe JLo, këngëtarët e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Reperi nga Shtetet e Bashkuara Pitbull dhe superstari nga Porto Riko Jennifer Lopez do të jetë këngëtartë e hymnit zyrta
Mbijeton edhe pse hekuri i ngulet mes kokës (VIDEO-FOTO) Një punëtor brazilian ka mundur të mbijetojë edhe pasi një shufër çeliku me një gjatësi 1.8 metra i ishte ulur në kokë.
Dialogu për vizat duhej të fillonte Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi u prit sot nga ministrja e Brendshme e Austrisë, Johanna Mikl-Leitner. M