999 rezultate për

leipzigu

Bayerni ndalet në barazim përballë Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ishte në epërsi të hershme, por ishin të pafuqishëm ta ruanin atë deri në fund. Lewandowski kaloi Bajer
Bayern zhbllokon rezultatin përballë Leipzigut (VIDEO) Bayerni Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër RB Leipzigut, në kuadër të Bundesligës
Lojtarët e Liverpoolit duan sulmuesin e Leipzigut në "Anfield Road" Sulmuesi i Leipzigut, Timo Werner po kërkohet nga shumë klube evropiane. Lojtarët e Liverpoolit i kanë bërë thirrje
Dortmund kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Borussia Dortmund ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është mesfushori belg,
Bayern Munich fiton me rezultatin minimal ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Leipzigut në "Allianz Arenna", ndeshje e vlefshme për kampionat
Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Leipzigut në "Allianz Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Franck
Refuzoi Real Madridin, Nagelsmann merr drejtimin e Leipzigut Trajneri aktual i Hofenhaimit, Julian Nagelsmann ka refuzuar një ofertë të majme dhe shumë joshëse për të marrë drejtimi
Dortmundi e nis me ‘poker’ ndaj Leipzigut, Mainzi fiton me Stuttgartin Borussia e Dortmundit i bën nisjen e duhur sezonit në Bundesligë. Verdhezinjtë fituan 4-1 në “Signal Iduna Park” ndaj Le
Forsberg e pranon se në verë mund ta lërë Leipzigun Ylli i Red Bull Leipzig, Emil Forsberg, ka pranuar se po përgatitet për një largim nga Bundesliga gjatë kësaj vere. Për
Marseilla me 5 yje ndaj Leipzigut (VIDEO) Edhe Marseilla ka bërë çmendurinë e radhës sonte duke u kuaifikuar në sekondat e fundit të ndeshjes kundër Leipzigut.
Marseilla dhe Leipzigu nuk ndalen së shënuari (VIDEO) Marseilla dhe Sevilla nuk ndalen së shënuari në "Stade Velodrome". Në minutën e 55'-të miqtë shënojnë me golin e Aug
Marseilla shënon edhe golin e tretë ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka shënuar edhe golin e tretë kundër Leipzigut në "Stade Velodrome". Autori i golit është sulmuesi, Floria
Marseilla përmbys rezultatin ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka bër çmendurinë pasi ka përmbysur rezultatin ndaj Leipzigut në "Stade Velodrome". Në minutën e 6'-të mes
Çmendet Barcelona, 100 milionë euro për talentin e Leipzigut Barcelona është e gatshme të bëjë një ofertë prej 100 milionë euro për talentin e Leipziut, Dayot Upamecano. Upamecan
Leipzigu surprizon Bayernin duke e mposhtur në "Red Bull Arena" (VIDEO) Leipzigu ka surprizuar Bayern Munich në "Red Bull Arena", duke fituar me shifrat 2-1, në javën e 27-të të Bundesligës gj
Çmendet Leipzigu, përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Leipzigu ka përmbysur gjithçka ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena". Këtë herë është sulmuesi i talentuar, Timo We
Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Sandro Wagne
Derbi me Leipzigun, Bayern nuk pyet për ndeshje të madhe dhe lë pushim yjet Derbi i javës së 27-të Leipzi - Bayern Munich fillon me disa mungesa. Bayern ka lënë pushim Franck Ribery dhe Robert
Milan vihet pas talentit të Leipzigut Sipas MilanNeës, agjentët e Rossonerëve kanë qëndruar të enjten në Gjermani për ta parë nga afër Upamecanon ndaj Zenitit
Napoli fiton ndaj Leipzigut, por eliminohet nga Eurpa League (VIDEO) Napoli ka arritur të fitojë me shifrat 2-0 ndaj gjermanëve të Leipzig, por pa arritur të kualifikuar më tej në UEFA Euro