leicester

Ndodh befasia në Spanjë, Okazaki largohet pas 34 ditë pas firmës Ish-sulmuesi i Leicester City, Shinji Okazaki është larguar nga Malaga pas 34 ditësh. Raportet në Spanjë thonë se jap
Chelsea nuk di të fitojë, ndalet në barazim nga Licester (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja e xhiros së dytë në Premier Ligë, në mes të Chelsea dhe Leicester. Djemtë e Frank Lampard nuk kanë
Heshtje në "Stamford Bridge", Leicester barazon rezultatin (VIDEO) Është barazuar rezultati në ndeshjen Chelsea-Leicester Është Ndidi që ka shënuar për Leicester në minutën e 67-të për
Chelsea-Leicester, Lampard i duhet fitorja e parë Pas dy paraqitjeve bindëse, por që nuk mori rezultatet që dëshironte, Chelsea do të kërkojë sot fitoren e parë me Lampar
Merr fund telenovela, Manchester United arrin marrëveshjen me yllin e Leicester Telenovela Harry Maguire duket se ka marrë fund. Mbrojtësi i Leicester City ka arritur marrveshjen me Manchester United
Leicester turpëron Arsenalin, zona Champions mbetet ëndërr (VIDEO) Arsenal merr një tjetër humbje shokuese, këtë herë në fushën e Leicester City, me rezultatin 3-0 dhe shpresat për një ve
Leicester befason Arsenalin (VIDEO) Leicester City ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Arsenalit. Youri Tielemans ka shënuar për vendasit në minutën e 59-të.
Formacionet zyrtare: Arsenali kërkon fitoren ndaj Leicester për të mbajtur gjallë shpresat për Champions Arsenali do të luajë pas pak në transfertë ndaj Leicesterit për javën e 36 në Premier League. Topçinjtë në këtë taki
Firmosi për Leicester, tifozët e Celtic parulla kundër Rodgers Bredgan Rodgers braktisi Celtic në mes të sezonit teksa firmosi në Premier League me Leicester City-n, edhe pse kishte n
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Ish-trajneri i Manchester United favorit për stolin e Leicester City-t Leicester City po kalon një formë negative në Premier League teksa në 6 ndeshjet e fundit ka regjistruar 5 humbje dhe nj
Guardiola lavdëron portierin e Kosovës Pep Guardiola ka lavdëruar portierin e Kosovës Arijnet Muriç, duke theksuar se ai ng aka ndihmuar të shkojmë deri në fin
Eriksen magjik, dyfishon rezultatin ndaj Leicester (VIDEO) Cristian Eriksen ka realizuar një gol spektakolar në ndesjen ndaj Leicester. Danezi dyfishoi rezultatin në 2-0 pasi m
Tottenhami kalon në avantazh ndaj Leicester (VIDEO) Tottenhami kalon në avantazh ndaj Leicester (VIDEO) Tottenhami ka kaluar në avantazh në minutën e 33 falë golit të s
Manchester United i Solsjaker nuk ndalet, triumfon ndaj Leicester (VIDEO) Manchester United i Solsjaker nuk di të ndalet. "Djajtë e Kuq" i janë falur një goli të Rashfrord që në minutën e 8
Manchester United kalon në epërsi ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Leicester Cityt në transfertë. Golin për "Djajtë e kuq" e shënoi Rashfo
Shaqiri zhgënjën ndaj Leicesterit Kanali i njohur në mbarë botën "ESPN", ka publikuar vlerësimet e lojtarëve për ndeshjen e djeshme të Liverpoolit, ndaj L
Ngec Liverpooli, vetëm barazim me Leicester Cityn (VIDEO) Liverpool nuk e ka shfrytëzuar humbjen e Manchester Cityt mbrëmë nga Newcastle United, ku ka barazuar në Anfield sonte m
Kush shënoi, Liverpool kalon në avantazh ndaj Leicester Cityt (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Sadio Mane
Klopp me dhimbje koke, Van Dijk në dyshim për ndeshjen kundër Leicesterit Tifozët e Liverpoolit kanë marrë një lajm të keq ditën e sotme. Siç raporton Sky Sports News, mbrojtësi Virgil Van D