999 rezultate për

leicester

Manchester City shpartallon Leicesterin në Etihad Stadium (VIDEO) Manchester City shkatërroi sot Leicester Cityn me shifrat 5-1 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 27-të
Manchester City poker ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Leicester Cityt në "Etihad Stadium". Goli është shënuar nga Ague
Manchester City shënon dy gola për 5 minuta ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester City ka shënuar dy gola për 5 minuta ndaj Leicester Cityt në "Etihad Stadium". Të dy golat janë shënuar n
Manchester City kalon në avantazh ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "Etihad Stadium". Goli është shënuar nga anësori angle
Flet Mahrez: Do të jap gjithçka për Leicester Cityn Anësori i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, është rikthyer në stërvitje për herë të parë që kur dështoi transferimi te Manc
Rebelohet Mahrez, prej 10 ditësh deklarohet i humbur Mes Leicester City dhe Riyad Mahrez nuk ekziston më asnjë raport. Palët kanë prishur përfundimisht marrëdhëniet mes tyre
Kriset marrëdhënia mes Leicesterit dhe Mahrezit, shoqata e futbollistëve ndërhyn për të gjetur zgjidhjen Shoqata e Futbollistëve Profesionistë në Angli është vetofruar për të negociuar mes Riyad Mahrezit dhe Leicesterit pas k
"Mahrez meriton të luaj me një skuadër më të madhe se Leicester City" Ryad Mahrez dëshiron të largohet nga skuadra angleze, Leicester City. Anësori algjerian, Ryad Mahrez nuk po lejohet t
Vazhdojnë përçarjet, Leicester gjobit 200 mijë stërlina Mahrezin për neglizhencë Në orët e fundit të merkatos, Manchester City tentoi të firmoste me Riyad Mahrez, duke i ofruar më shumë se 60 milionë E
Mahrez i zhgënjyer nga kërkesat e Leicesterit për të Mahrez ishte objektiv i liderit aktual të Premier Leagues, Manchester City për afatin kalimtar të janarit. City ofro
Manchester City merr vendin e duhur për sulmuesin e Leicester Cityt Manchester City ka hequr dorë nga transferimi i anësorit të Leicester Cityt, Ryad Mahrez. Lideri i Premier Leagues, M
Riyad Mahrez kërkon largimin nga skuadra e Leicester Cityt Riyad Mahrez dëshiron të largohet nga Leicester City gjatë këtij afati kalimtar. Anësori algjerian, Riyad Mahrez ësht
Manchester City i pandalshëm në merkato, ofron 68 milionë euro për anësorin e Leicester Cityt Manchester City ende nuk e ka përfunduar punën sa i përket transferimive gjatë këtij afati kalimtar të janarit Gjatë
Chelsea i dashuruar me lojtarët e Leicesterit, pas Kantes dëshiron dhe të radhës Sipas mediumit britanik Sunday Times, Chelsea i është afruar Leicesterit në përpjekje për të nënshkruar në huazim me sul
Slimani ka gati lamtumirën jo vetëm nga Leicester por dhe nga Premierë League Islam Slimani mund të nisë një aventurë të re larg Premier League. Sulmuesi është shumë pranë largimit nga skuadra e
Chelsea humbet tre pikët e arta dhe dështon përballë Leicesterit (VIDEO) Chelsea ka bërë hap fals këtë javë në Premier League, në ndeshjen kundër Leicester Cityt në "Stamford Bridge". Kampio
E FUNDIT / Pep Guardiola 56 milionë euro për mbrojtësin e Leicesterit Pep Guardiola e dëshiron edhe një qendërmbrojtës në skuadër, pa përfunduar afati kalimtar i janarit. Manchester City
Portieri ndal Leicesterin dhe fiton pica falas për gjithë vitin Kris Nil, portieri i Flitud Taunit, në sfidën e djeshme ndaj Leiçesterit, ndali me sukses të gjitha goditjet në portën e
Riyad Mahrez nesër kryen testet mjekësore tek Liverpooli Liverpooli nuk ka humbur shumë kohë dhe pak pasi e ka konfirmuar shitjen e Philippe Coutinhos në Barcelonë, e ka gjetur
Liverpool përmbys Leicester Cityn, shkëlqen Salah (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur rezultatin ndaj Leicester Cityt falë një performace mbresëlënës të sulmuesit egjiptian Mohamed S