999 rezultate për

legjenda

Zidane merr lajmin e mirë, legjenda e klubit gati për El Clasicon Zinedine Zidane ka marrë lajmin e mirë para ndeshjes kundër Barcelonës. Sergio Ramos do të jetë gati për “El Clasico
Legjenda e Realit flet para "El Classicos", tregon për çfarë lojtarësh ka nevojë Reali e Barca Njëri nga futbollistët më të mirë të Real Madridit, Guti ka folur para El Clasicos që zhvillohet në fundjavë. Ish-mes
"Sarri u vetëvra te Juvja", legjenda Arrigo Saki: Derbi do jetë i bukur I pranishëm në Festivalin e Sportit të organizuar nga e përditshmja italiane “La Gazzetta dello Sport”, Arrigo Saki ka f
Mario Gotze bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën legjendare Mario Gotze provon të kthehet përsëri protagonist në futbollin e luajtur, pas një problemi shëndetësor që i ka shhkatërr
Aouar ka marrëveshje me skuadrën legjendare angleze Mikel Arteta dëshiron të përforcohet në mesfushë në këtë afat kalimtar që mbyllet më 5 tetor, ku në listën e tij janë tr
Legjenda e muzikës shqipe, sa vjeç mbush sot Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM) Plot 40 vite karrierë muzikore, Sabri Fejzullahu është kthyer në lëgjendën e muzikës shqipe dhe sot feston 73 vjetorin.
Mandzukic bëhet me ekip të ri, gati firma me skuadrën legjendare Media turke “Fanatik” shkruan se zëvendësuesi i Muriqit tek Fenerbahce do të jetë Mario Mandzukic. Sulmuesi kroat tas
Legjenda e United nuk i kursen elozhet për talentin e "djajve të kuq" Ryan Giggs ka komentuar talentin e Manchester United, Mason Greenwood. Greenwood ka qenë sensacional me fanellën e ‘D
Nga gruaja me gojë të prerë te ushtari grek, legjenda që të kallin datën Elisa Day Në Europën mesjetare, jetonte një grua me emrin Elisa Day, bukuria e së cilës u ngjante trëndafilave. Ajo u
"Kështu thonë legjendat", disa tradita për t’ju shtuar pasurinë Një nga arsyet kryesore që çon në grindje familjare apo në ndarje të çifteve është gjendja e keqe ekonomike. Megjithë
Nuk është vetëm Messi, ja 9 legjendat që ikën me sherr nga Barcelona Leo Messi është gati t’i thotë lamtumirë Barcelonës. Futbollisti më i rëndësishëm i brezit të tij, për shumë më i miri n
E shënoi legjenda e futbollit, ky është goli më i bukur i sezonit në Champions League (VIDEO) I pa dobishëm, por me të vërtetë i mrekullueshem. Goli i shënuar nga Cristiano Ronaldo në ndeshjen Juventus-Lyon, ës
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Katalanasit me trajner të ri? Legjenda holandeze zbarkon në Barcelonë (VIDEO) Me Kike Setien thuajse të shkarkuar pas humbjes katastrofike ndaj Bajernit me rezultatin 8 me 2, drejtuesit e Barcelonës
Xavi mposht koronavirusin, i rikthehet stërvitjes Trajneri i Al-Sadd, Xavi Hernandez i është ribashkuar ekipit të tij të mërkurën pas shërimit nga Covid-19, konfirmoi klu
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase
Legjenda e repit botëror "fans" i këngëve të Luanës (VIDEO) Luana është padyshim një ndër moderatoreve shqiptare më të komentuara dhe njëkohësisht të ndjekura. Pak vite më parë
E BUJSHME/ Messi kërkon trajnerin legjendar te Barcelona Barcelona është shoqëruar nga probleme të shumta këtë sezon, ku për shkak të rezultateve vendosëi të shkarkojë Ernesto V
Legjenda e Barcelonës preket nga Covid-19 Xavi Hernandez është infektuar me koronavirus. Trajneri i skuadrës së Al-Sadd, Xavi Hernandez, ka njoftuar se është i