999 rezultate për

legend

Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Brenda shtëpisë moderne të John Legend dhe Chrissy Teigen (FOTO LAJM) Chrissy Teigen, kur ka kohë të lirë dhe nuk merret me postimet në Tëitter, freskon Instagram-in me foto të shtëpisë. Chr
Apex Legends sfidon Fortnite Fortnite dukej e pamposhtur, deri më tani kur Apex Legends ka marrë popullaritet të madh dhe duket se njerëzit nuk po e
Kim Kardashian provokuese në maksimum, look trasparent në ditëlindjen e John Legend Kim Kardashian di gjithmonë se si të jetë kryefjala e mediave rozë. Ajo së fundmi ka tërhequr vëmendjen e fansave me
John Legend së shpejti baba, blen vilën e Rihanna-s Mediat rozë kanë publikuar së fundmi se Rihanna po merret me albumin e saj më të fundit, por duket se ajo ka lënë pas je
John Legend së shpejti baba Pas një ceremonie dy vite më parë, John Legend së bashku me bashkëshorten dëshironin shumë që të zgjeronin familjen, e t
Ja kush është idhulli i Bleonës (FOTO LAJM) Bleona Qereti është e rrethuar nga miq të shumtë, ku ndër ta janë edhe këngëtarë. Ajo ka ndarë me të gjithë miqtë e saj
Kanye West, së shpejti në një komedi Kanye West së shpejti mund ta shohim edhe si një aktor, ndërsa dëshiron shumë që të jetë pjesë e një komedie. Ndonëse ka
Kosh nga 30 metra lartësi (VIDEO) Grupi "The Legendary Shots" shëtit nëpër botë dhe zgjedh mënyra të veçanta për të bërë veprime itneresante me topin e ba