999 rezultate për

lefter

Deputeti i ri i opozitës me dy "baballarë", cili prej tyre është i sakti? (FOTO LAJM) Deputeti i ri i dalë nga listat e PD-së, Lefter Maliqi, me anë të një statusi në Facebook ka publikuar diplomat e tij pë
Monika Kryemadhit nuk i intereson më Lefter Koka Kryetarja e LSI-së deklaron se nuk i intereson vendimi i deputetit të kësaj force politike Lefter Koka për të qëndruan n
Flet deputeti i ri Lefter Maliqi: Basha shkatërroi PD-në Lefter Maliqi në 2017-ën pas zyrtarizimit të listës së PD në Berat ku renditej i treti, doli përkrahë PS, duke u kërkuar
Sherri në studio, Lefter Maliqi largohet pas përballjes me Salianjin Lefter Maliqi, një nga kandiatatët e PD-së që pranoi të marrë mandatin e deputetit ka patur një përballje të vështirë me
“Në 10 gënjeshtra, Basha 1 premtim e mban”, nëndrejtori merr mandatin Lefter Maliqi është i pari nga lista e Partisë Demokratike, i cili pranon të ulet ne Kuvend si deputet i ri. Larg vëmend
Kryemadhi reagon për herë të parë vendimi i Lefter Kokës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka kometuar protestën e sotme ku ka bërë thirrje për të r
"Nuk më tërheq dot zvarrë Saliu", ish-ministri kapet me Lefter Kokën Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani i është dukur i padrejtë vendimi i Lefter Kokës për të ruajtur mandatin dhe për
Lefter Koka sulmon LSI-në: Nuk dorëzoj mandatin, po i merr vendimet Sali Berisha Deputeti i LSI-së, Lefter Koka ka dalë zyrtarisht kundër vendimit të partisë së tij për djegien e mandateve. Përmes një
Ikën Gjushi, a është Lefter Koka "asi nën mëngë" i Ramës në Durrës? Vendimi i Lefter Kokës për të mos iu bashkuar deputetëve të LSI-së si edhe atyre të opozitës në vendimin për të djegur m
Lefter Koka tregon pse nuk dogji mandatin Ish-ministri, aktualisht deputeti i LSI-së, Lefter Koka ka folur sëfundmi në lidhje me vendimin për të mos iu bashkuar n
Rama e dinte, Lefter Koka nuk djeg mandatin dhe i bashkohet maxhorancës Lefter Koka është deputeti i vetëm i LSI-së, të paktën deri tani, që nuk ka pranuar të djegë mandatin e tij në kuadër të
Mungoi në mbledhjen e LSI-së, demokrati i nxjerr të palarat deputetit? I vetmi deputet që nuk mori pjesë në mbledhjen e LSI-së ku u mor vendimi për djegien e mandateve, e konfirmuar edhe nga
Tek "Lefteria", aty ku krahas masazhit ofrohej edhe seks (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë pas ndërhyrjes së djeshmë të policisë tek disa qendra masazhesh, të cilat në fakt ishi
U ofenduan keq fare, ministri i Ramës bën paqe me vëllain e Lefter Kokës Në politikë mund të ndodhë çdo gjë! Politikanët shqiptarë janë shembulli më i pastër i kësaj thënie pasi zënkat, miqësit
Me maska e armë në duar, shqiptarët grabisin shtëpinë e Lefteris Pantazis Shqiptarët kanë grabitur shtëpinë e këngëtarit të njohur grek Lefteris Pantazis. Mediat greke shkruajnë se dy grabit
30 mijë lekë taksë në ditë, realiteti i dhimbshëm i të arrestuarit në Kukës Një nga të arrestuarit e protestës së 31 marsit në Kalimash është edhe Lefter Rexhmati. Familja e tij ka 5 vjet që jeton
La qelinë e paraburgimit, kuksiani me lot në sy: Më arrestuan në mënyrë barbare 38 vjeçari Lefter Rexhmati, nga fshati Bushat i Kukësit, la sot qelinë e paraburgimit, me masën e dhënë nga gjykata, “de
Rrëqeth gruaja nga Kukësi: Kam një fëmijë të paralizuar, s’e kam burrin terrorist Një nga të arrestuarit e protestës së 31 marsit në Kalimash është edhe Lefter Rexhmati. Familja e tij ka 5 vjet që jeton
Këngëtari grek nuk përmbahet, deklaratë dashurie për shqiptarët Ata janë tashmë kolegë dhe miq prej vitesh. Bëhet fjalë pikërisht për këngëtarin shqiptar Devis Xherahu dhe këngëtari
Elefteros tipos: Shtohet presioni ndërkombëtar për zgjidhjen e çështjes së emrit Pas ngjarjeve të brendshme politike në Greqi, akuzat në relacion pushtet-opozitë dhe dallimet ndërmjet partnerëve të koa