999 rezultate për

leeds

Leeds Utd i Marcelo Bielsa rikthehet në Premier League pas 2 dekadash? Leeds United dhe WBA do të fitonin promovim në Premierligë, nëse kampionati anulohet, me Play Off që do të luhet normali
Zbulohen prapaskenat, Leeds kërkoi Ibrahimovic dhe Cavanin Leeds ishte hedhur në sulm në janarin e shkuar ku po kërkonte emra për repartin e sulmit. Presidenti i klubit, Andrea
Sipas shkencës, ndjekja e ndeshjeve të futbollit përmirëson zemrën Shuplaka të dorës të djersitura, nervozë dhe përzierje janë disa nga simptomat që shkaktohen nga shikimi i futbollit.
Leeds United kërkon të transferoj Buffonin Leeds United duan që të kthehen në Premier Ligë sezonin e ardhshëm. Skuadra e Marcelo Bieslas humbi në gjysmë-finale
Al-Khelaifi kërkon të blejë këtë skuadër angleze Zotëruesi i skuadrës së PSG-së, miliarderi, Nasser Al-Khelaifi është në bisedime ta blej skuadrën e Leeds United. Sip
Çmenduri për 6 minuta në barazimin mes Leeds United dhe Aston Villas (VIDEO) Leeds United ka barazuar 1-1 me Aston Villan të dielën, në një ndeshje të çmendur që dhuroi gjithçka. Ekipi i Marcelo
Marcelo Bielsa kërkon të afrojë te Leeds portierin e Realit E ardhmja e Kiko Casilla mund të jetë në Angli. Për portierin e Realit të Madridit ka shfaqur interes skuadra e Leeds Un
E pabesueshme cili klub ka kërkuar Conten Presidenti i skuadrës angleze të Leeds United, Andrea Radrizzani, ka rrëfyer se gjatë merkatos së verës ai ka kontaktuar
Portierin e pengonte dielli, tifozi bëhet hero dhe i dhuron kapelen e tij (VIDEO) Portieri i Leeds United, Felix Wiedwald iu dha një ndihmë nga një tifoz i klubit, pasi nuk pondihej i qetë nga rezet e d
Treni nëntokësor më i shpejtë në botë, së shpejti në Angli Treni "maglev" së shpejti mund të transportojë pasagjerë nga Mançester në Liverpool në 7 minuta dhe për në Leeds në vetë
Liverpool mund Leeds, kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Liverpool ka shënuar fitore prej 2:o kundër Leeds, për të kaluar në gjysmëfinale të EFL Cup Të dy golat për Liverpool
"Duart e tij më futeshin kudo", rrëfejnë gratë e abuzuara nga Trump (VIDEO) Ajo është Jessica Leeds, nga Nju Jorku, tashmë 74 vjeç nga Manhatan, tregon se si Trump i ka prekur gjoksin dhe ka bërë
Deputetja britanike plagoset me armë zjarri Në rrethana ende të paqarta, raportohet se deputetja laburiste Jo Cox është qëlluar me armë zjarri dhe është goditur me
Kur miqësorja mbyllet më përleshje tifozësh (FOTO LAJM) Rrallë herë ndodh që një ndeshje miqësore të përfundojë në rrahje ndërmjet fansave, por një gjë e tillë ka ndodhur në mi
UFO mbi qiellin e Leeds-it (VIDEO) Një objekt i mistershëm fluturues është identifikuar në qiellin e Leeds-it në Angli. Objekti misterioz është kapur ng
Edgar Çani tashmë lojtar i Leeds United Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Edgar Çani është sulmuesi më i ri i Leeds United. Mediat angleze kanë njoftuar për tran
Edgar Çani pranë Leeds United Bari, Varese, Latina dhe tanimë edhe Leeds United. Emri i Edgar Çanit është gjithnjë në qendër të merkatos italiane dhe
City "poker" ndaj Leeds (VIDEO) Manchester United e ka shndërruar çerekfinalen e sotme të FA Cup përballë Leeds United në një ndeshje kontrolli. Kampion
Kjo është gafa e shekullit (VIDEO) Kushdo që ka ndjekur live ndeshjen mes Leeds United dhe Southampton, e vlefshme për League Cup, nuk i ka besuar syve kur
Chelsea ofron leksion futbolli, eliminohet City (VIDEO) UPDATE - Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Kupës së Ligës në Angli. Kampioni aktual i Europës, Chelsea, ka