999 rezultate për

ledrit

E ëma e Ledrit takohet më në fund me mbesën, emocionon me fjalët Ledri Vula dhe Sara Hoxha udhëtuan më në fund së bashku me vajzën e porsalindur drejt Kosovës. Prindërit e Ledrit ishin
Me foton e papublikuar më parë, Sara uron mamin e Ledrit për ditëlindje (FOTO LAJM) E ëma e Ledri Vulës, Xheraldina feston sot ditëlindjen. Krahas urimeve të shumta nuk kishte si të mos mungonin dhe disa
Jo vetëm mami dhe babi, Dhurata Dora publikon videon e ëmbël me vajzën e Ledrit (VIDEO) Dhurata Dora dhe Sara Hoxha rujanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën. Këngëtarja ka krijuar një lidhje të ngushtë d
Mami i Ledrit nxjerr "sekretet": Kush e quajti Poem Blu dhe si e thërret me përkëdheli (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledrit dhe Sarës, Poem Blu erdhi në jetë një muaj më parë duke ia bërë edhe më të bukur jetën çiftit shumë
Sara në super formë pas lindjes, komenti i Ledrit i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm 1 muaj që kur Sara Hoxha u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë Poem Blu, e cila e ka ndryshuar t
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
"Ça thua o ba?", çfarë "i thotë" e bija Ledrit për këngën e re (FOTO&VIDEO) Ledri Vula paralajmëroi para pak ditësh se ishte gati të sillte projektin më të ri muzikor. Ai publikoi një video në Ins
Pak ditë pasi u bë baba, publikohet foto e Ledrit në shtrat me modelen (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Ledri Vula bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë. Më pas, reperi i njohur ndau disa sekue
Sara e Ledrit mall për shtatzaninë, publikon foton e vjetër Çifti më i përfolur i shoëbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë. Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë
Ledrit nuk i pritet, menjëherë pas lindjes së vajzës gëzon fansat me lajmin e ri (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri u bë baba për herë të parë, lajm i cili “pushtoi” rrjetet sociale e për ditë me rradhë Poem Blu i
Rrjeti e zbuloi që tani, foto nga fëmijëria e Ledrit vërtetoi se vajza është një kopje e babit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha morën në duar bekimin e tyre të parë. Sara solli në j
"Poem Blu", për të gjithë kuriozët, ç'kuptim ka emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e pagëzuan vajzën e tyre të parë me emrin Poem Blu, emër që ngriti pik
Ledri u bë baba, urimi i shumëpritur i Dafinës nuk mungoi (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka reaguar pas lindjes së vajzës së Ledrit. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sa
Pak ditë para lindjes së vajzës, Sara e Ledrit fut trupin në allçi (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë ngelur që partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Dhe çifti i n
Prindër së shpejti, Sara tregon momentin kur i tregoi Ledrit për lajmin Siç tashmë dihet, Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një
Çun për shtëpi? Ermal Fejzullahu i lë komentin epik Ledrit në foton e fundit (FOTO LAJM) Ledri publikoi një foto shumë të bukur, ku shihej me një furç dhëmbësh dhe duke hekurosur. Krah fotos ai shkroi me no
"Kur do shfryhem?", e dashura e Ledrit publikon pamjet qesharake (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula mund të bëhen nga momenti në moment prindër për herë të parë, pasi partnerja e reperit është n
"Më plasën ujërat", Sara ve në lojë Ledrin dhe përlotën rrjetin (VIDEO) Ky skenari që të bësh partnerin me zemër duke i thënë më plasën ujërat, është i famshëm. Qarkullojnë plot video të tilla
Kjo është vjehrra e Ledrit, Sara prezanton publikisht të ëmën (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen prindër për herë të parë së shpejti. Sara po shijon ditët e fundit të kësaj periud
Pas super festës në shtëpinë e Ledrit, Sara surprizohet edhe në Gjermani (FOTO LAJM) Sara Hoxha është tashmë është një nga emrat më të lakuar dhe me të komentuar në shoëbizin shqiptar. E dashura e reper