999 rezultate për

ledrin

Jeni kurioz? Sara publikon foton e parë që ka shkrepur me Ledrin (FOTO LAJM) Teksa është në pritje të bebushes që të vijë në jetë, e dashura e Ledrit që tashmë ka marrë më shumë vëmendje se edhe ve
"Më plasën ujërat", Sara ve në lojë Ledrin dhe përlotën rrjetin (VIDEO) Ky skenari që të bësh partnerin me zemër duke i thënë më plasën ujërat, është i famshëm. Qarkullojnë plot video të tilla
Janë identik, njihuni me sozinë e Ledri Vulës (FOTO LAJM) Lajm i mirë. Ledri Vula ka dikë që i ngjan dhe i ngjan shumë! Më e bukura është se i ashtuquajturi "sozia" e tij, ndodhe
Stresi e pranon vetë: Ishte një lojë, nuk jam infektuar me COVID-19! Sa herë që flitet për Stresin vëmendja është maksimale, sepse reperi ka gjithmonë diçka për të treguar. Kohët e fund
Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.
Nga erdhi kjo? Dj Blunt sulmon sërish Ledrin: Pa mua do kishe qenë të lagjja Ashtu si herën e parë, krejt nga hiçi, DJ Blunt shpërtheu sërish për Ledri Vulën, këtë herë duke përmendur tërthorazi ed
Sara Hoxha zbulon eksperiencën e "çmendur", por të gjithëve u mbetën sytë te foto me Ledrin (FOTO LAJM) Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të das
"Babagjysh dua të takoj Ledrin", reperi surprizon vogëlushen (FOTO LAJM) Në prag të festave të fundvitit, një vogëlushe nga Kosova i ka kërkuar babagjyshit si dëshirë të takojë Ledri Vulën.
U zu me Ledrin? Stresi flet për herë të pare pse e prishën shoqërinë Stresi dhe Ledri shihenin shpesh bashkë kohë më parë dhe madje ishin shokë të mirë. Mirëpo më vonë raportet mes tyre
Janë identik, njihuni me sozinë e Ledri Vulës (FOTO LAJM) Lajm i mirë. Ledri Vula ka dikë që i ngjan dhe i ngjan shumë! Më e bukura është se i ashtuquajturi "sozia" e tij, ndodhe
Mozzik “dhëmb për dhëmb” me Ledrin, kush është reperi më i klikuar i kësaj vere (FOTO LAJM) Sezoni veror i këtij viti ka qenë i mbushur me projekte të reja muzikore nga artistët shqiptar. Pjesa më e madhe e këngë
Donte të ftonte Ledrin në emision, pas kësaj videoje Ermali pendohet keq (VIDEO) Ledri Vula është një ndër reperët më të njohur shqiptar i cili është po ashtu shumë i ndjekur në rrjetet sociale ku vazh
Gjyshërit tregojnë shumë gjëra që nuk i dinim për Ledrin Dy gjyshërit e reperit të njohur Ledri Vula, Naxhije dhe Fahri Buçinca, ishin të ftuarit special të Bieta Sulos pasditen
Noizy-n apo Ledrin? Këngëtarja tregon se me kë do e kalonte natën Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu
Dikur plasi sherri, por ç'thotë sot Skivi për Ledrin (VIDEO) Dikur dy reperat, Ledri Vula dhe Skivi, kanë qenë të pandarë nga njëri-tjetri. Ata ishin pjesë e grupit të famshëm Skill
Plas mes reperave shqiptarë, Ledri Vula ofendohet rëndë nga ish-shoku Reperi shqiptar ofendon rëndë Ledri: Unë s’po shoh Vulë, unë po shoh k*rvë dhe… Repi është një fushë muzikore ku konk
E shau me fjalë të pista, Noizy sjell bashkëpunim me Dafinën (Nëse ju kujtohet konflikti Ledri-Noizy-Dafina, kalo tek paragrafi tjetër) Paçka se të gjithë e mbajmë mend këngën “Na j
Upss! E dashura e "braktis" Ledrin kur ai nis të këndojë me Dafina Zeqirin Ditëlindja e Ermal Fejzullahut bashkoi shumë nga emrat më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Dhe mes tyre nuk mund të mun
Tayna gjuan publikisht Ledrin: Po më pëlqen Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit provokon keq Ledrin Vulën (FOTO LAJM) Erjona Suljemani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar duket se ia ka vënë syrin këngëtarit të njohur shqiptar, Led