999 rezultate për

ledri

Sara Hoxha tregon çfarë ndodh sa herë që Ledri pi ndonjë gotë më shumë! Sara Hoxha ka treguar një sekret të vogël, tani që është në pritje të ëmbël! Ajo ka publikuar një foto nga një darkë
Publikoi foton pa Photoshop, Sara e Ledrit detyrohet t'i jap shpjegime ndjekësve (FOTO LAJM) Fotoja e fundit nga Sara Hoxha në rrjetet sociale, ka ngjallur mjaft diskutime dhe kjo ka bërë që ajo t’i shpjegojë të g
Në mes të koncertit dhe fansave, Ledri Vula hidhet në pishinë (VIDEO) Edhe në pandemi, disa koncerte në bregdetin shqiptar po vazhdojnë të mbahen. I radhës ka qenë i Ledri Vulës. Reperi m
Nuk e fsheh më aspak, Sara e Ledrit ekspozon barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, reperi Ledri Vula mori vëmendjen e rrjetit me videon ku konfirmoi lajmet se ai dhe Sara do të bë
Janë shkrirë akujt mes Ledrit dhe Babastars? Reperi fotografohet pranë njërit anëtarëve (FOTO LAJM) Fillimet e karrierës së tij, Ledri Vula, i pati në “Babastars” deri në 2012 kur ndau rrugët me grupin e njohur. Pas kësa
Sara e Ledrit e bën zyrtare, publikon foton me barkun e rrumbullakosur Që prej thashethemeve – tashmë të konfirmuara – të shtatzënisë, Sara Hoxha ka postuar përgjithësisht selfie, ose foto të
Aspak të hijshëm, Dj Blunt dhe Real 1 për Sarën e Ledrit: Do e kapësh duke tradhëtuar (FOTO LAJM) Video e Ledri Vulës dhe Sarës kur zbuluan gjininë e vogëlushes së tyre bëri xhiron e rrjetit ku të gjithë u shprehën të
Puthja e bujshme e Ledrit për Fjoralbën, reagon moderatorja (FOTO LAJM) Gjatë intervistës në emision, moderatorja Fjoralba Ponari i kërkoi Ledri Vulës të bënte një gjest romantik dhe reperi i
Ledri publikon videon emocionuese, zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Ledri dhe Sara do të bëhen me vajzë. Ata kanë publikuar një video ku zbulojnë gjininë e fëmijës që presin. Prej se
Nuri i shtatzanisë, sa ka ndryshuar Sara e Ledrit (FOTO LAJM) Sara Hoxha është e dashura e reperit më të njohur në vend, Ledri Vula. Dyshja e kanë konfirmuar lidhjen vetëm pak muaj m
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO) Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harr
Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar. Sara Hoxha publikoi sot në
Me foton pikante, Sara i bën Ledrit urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Në ditën e lindjes së reperit të njohur, Ledri Vula, partnerja e tij, Sara Hoxha ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ë
Feston ditëlindjen, Ledri Vula shpreh publikisht dëshirën e madhe (FOTO LAJM) Një ndër reperët më të famshëm shqiptar feston sot ditëlindjen e tij të 34. Ledri Vula ka shprehur në Instagram se pë
Merr fund "sherri" mes Ledri Vulës dhe Shaolin Gang, sqarohen reperët Ledri Vula dhe Shaolin Gang u kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve. Ledri Vula, DJ Blunt dhe Real 1 ka kohë që përfliten
Bashkëpunimi i kësaj vere, Dafina, Ledri dhe Lumi B thyejnë rekord (VIDEO) Ditën e djeshme u publiku bashkëpunimi i 3 prej artistëve më me zë në Shqipëri, Dafina, Ledri dhe Lumi B. Siç u paras
Mezi po e prisnit, Dafina, Ledri dhe Lumi sapo publikuan super bashkëpunimin (VIDEO) Më në fund, pas kaq shumë paralajmërimesh, Ledri, Dafina dhe Lumbi B publikuan këngën e tyre vetëm pak minuta më parë.
Ledri dhe Sara në pushime, sjellin momente të lumtura së bashku (VIDEO) Dyshja që para disa javësh nuk ishin prononcuar se janë në lidhje dashurie, derisa hapin e parë e bëri reperi shqiptar.
Shoqe me ish-in e të dashurit, Sara dhe Dafina shprehin publikisht dashurinë njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Foto e Sara Hoxhës (e dashura e Ledrit) me Dafinën (ish e dashura e Ledrit) bëri bujë pak ditë më parë. Sara nuk e ka
Pas lajmit të shtatzanisë, Sara e Ledrit publikon foto dhe gjithë sytë të barku (FOTO LAJM) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës, është në pritje të ëmbël. Ndonëse