999 rezultate për

ledioni

Ju ka munguar? Ledion Liço shfaqet papritur, por në mënyrën e tij (FOTO LAJM) Ledion Liço është shkëputur totalisht nga jeta publike dhe të gjithë e ndjejmë mungesën e tij në ekran. Moderatori i njo
Ledioni s'mund të mungonte, Sara Hoxha zbulon për herë të parë portretin e Roman (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë shumë të rezervuar dhe rrallëherë shfaqen në publik. Jetën private janë përpjekur ta mba
Prindër të dy djemve, Sara Hoxha i kërkon një vajzë Ledionit Çifti shumë i dashur për publikun, Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman. Më i vogli erdhi në jet
Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Të veshur njësoj, Sara ndan fotot e ëmbla të Ledionit me të birin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Përpara jush, fotot e pabulikuara nga dasma e Sara Hoxhës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Koronavirusi i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i
U "zhduk" krejt papritur, çfarë po ndodh me Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën
Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha
Prindër për herë të dytë, Sara dhe Ledioni zgjedhin përsëri emër qyteti për bebin (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha, ka dhënë në profilin e saj në Instagram lajmin e bukur se është bërë nënë pë
Kush nuk do të donte një kunat si Ledioni, i bën Lorit dhuratën fantatike (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha dhe kunati i saj, Ledion Liço, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tje
Përvjetori i parë i martesës, kjo është dhurata e shtrenjtë që Sara i bëri Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja bjonde, e cila do të bëhet
Një vit pa e parë dhe tashmë Ledion Liço duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Prej më shumë se një viti, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave
Dalin fotot: Sara dhe Ledioni, sërish prindër London Noor do të bëhet me një vëlla ose motër. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sara Hoxha me anë të një fotoje në In
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Fillojnë pushimet për Sara Hoxhën dhe Ledionin, zbuloni sa kushton një natë (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me ndjekësit e saj f
I mbajti fshehur për muaj me radhë, Sara Hoxha publikon foton nga dasma Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë foto nuk doli deri vonë. Por sot
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Ledioni "zhduket" pas dasmës, merr vendimin e papritur Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë ndër çiftet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Së fundmi ata kanë kurorëzuar lid
“Në altar nuk ece vetëm”, del videoja emocionuese nga dasma e Sara Hoxhës (VIDEO) Nën tingujt e këngës “Mystery of Love” të artistit Sufjan Stevens, dhe pamjes përrallore të liqenit të Como-s nis videoj