999 rezultate për

ledina

"Ledina Celo mori këngën time", Rovena Stefa tregon prapaskenat e Festivalit (VIDEO) Diva e muzikës shqiptare, Rovena Stefa, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora. Roven
Personin më të shtrenjtë të jetës së saj, Ledina Çelo e ka tashmë kompozitor personal (VIDEO) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj. Vazhdimisht
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
Më në formë se asnjëherë, Ledina Çelo rikthehet në muzikë pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë gjithmonë një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe femrat më tërheqëse të ekranit. Jeta në Gjermani e b
Ledina Çelo e mërzitur, çfarë e pret pas pushimeve relaksuese (FOTO LAJM) Pas ditëve të relaksit dhe pushimeve të verës, këngetares së njohur, Ledina Çelo i duhet t’i kthehet detyrave të përhers
Ledina Çelo bëhet nostalgjike, kujton kohët e vjetra me këtë foto (FOTO LAJM) Ledina Çelo është kthyer 23 vite më parë me foton e fundit në Instastory. Këngëtarja ka ndarë një foto me vëllain e
Ju ka munguar? Ledina Çelo ka një surprizë për të gjithë ju (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani duket se ka vendosur të rikthehet sëris
"Kujtimet më të bukur", Ledina Çelo kthehet pas në kohë dhe do t'ju bëjë nostalgjik (VIDEO) Prej disa vitesh tanimë, Ledina Çelo është zhvendosur në Gjermani duke u shkëputur edhe nga muzika. Megjithatë në pos
Rreze dielli nga oborri i shtëpisë, si po e kalon izolimin Ledina Çelo (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, njihet për hitet e shumta që i ka dhuruar publikut shqiptar ndër vite. Aj
Paçi hallet e Ledina Çelos, çfarë e mundon këngëtaren joshëse (VIDEO) Ledina Çelo po e shijon këtë të enjte pasi ka dalë për shopping. Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton me bashk
Brun me sy jeshil, nipi i Ledina Çelos do fiksoj vajzat (FOTO LAJM) Ledina Çelo nuk është e vetmja që ka talent muzikën në familjen e saj. Këngëtarja shumë e dashur për publikun ka edhe nj
Zhvishet sërish Ledina Çelo, Instagrami nuk përmbahet (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka shkuar në Dubai për të kaluar pushimet me familjen e saj. Prej disa vitesh ajo është e martuar me Naim
Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka nge
Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM) Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujd
Ledina Çelo flet për raportin me djalin (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka nisur pushimet me familjen dhe destinaconi që kanë zgjedhur është Turqia. Këngëtarja e njohur ja ka dedik
Ledina Çelon e kaplon nostalgjia, publikon fotot e 14 viteve më parë (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse prej vitesh ajo
"Më erdhi turp", Ledina Çelo perlotet në emision E ftuar në “Xing me Ermalin” ishte Ledina Çelo, këngëtarja që ka mbetur prej vitesh e preferuara e publikut dhe këngët e
Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin tek Ermali (VIDEO) E ftuar në "Xing me Ermalin", Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur "Kërce m
Ledina Çelo i nxjerr të gjitha në shesh dhe bën skena striptizmi tek Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo prej kohësh është shkëputur nga muzika dhe i është përkushtuar familjes. Por mbrëmjen e sotme në
Ledina Çelo braktis pasaportën shqiptare, ja me cilën nënshtetësi e ndërroi Këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo ka hequr dorë nga nënshtetësia shqiptare. Mësohet se ajo ka vendosur të marrë nënsht