7 rezultate për

leci

Policia greke: Shqiptari që vrau gruan ka marrë peng djalin 4-vjeçar Policia greke ende po kërkon për shtetasin Klodi Leci, i cili vrau gruan dhe u largua sëbashku me djalin 4-vjeçar. Të
Ndahet nga jeta humoristi i njohur Ibrahim Krajkova - Leci Ka vdekur njëri prej humoristëve më të njohur të Kosovës, Ibrahim Krajkova-Leci. Varrimi i tij do të bëhet në ora 16 në
"Bomba" e Lecit: Duka më dha pasaportën se trukoja ndeshje (VIDEO) Kur Sueprliga shqiptare vlon nga skandali i trukimit të ndeshjeve, vjen edhe një bombë nga Suedia. Është futbollisti kos
Futbollisti kosovar e pranon: Kam trukuar ndeshje Futbollisti Kosovar Liridon Leci është përfshirë në një skandal përgjigjimesh në Suedi, madje ish-lojtari i Elbasanit, F
Liridon Leci firmos për Prishtinën Futbollisti Liridon Leci, ka vendosur të rikthehet në futbollin kosovar pas nëntë vjetësh mungese. Ai ka nënshkruar kont
Trukimi ndeshjeve në Suedi, pezullohet Liridon Leci Liridon Leci po përballet me akuza nga Federata e Futbollit të Suedisë. Mbrojtësi i Landskrona BOIS dyshohet për paracak
Kombëtarja, 4 kosovarë marrin pasaportën shqiptare (FOTO LAJM) Kombëtarja shqiptare është "mbipopulluar" prej futbollistëve nga Kosova. Karvanit të tyre mund t’i bashkohet edhe Lirido
 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian