999 rezultate për

leci

PDK shtrëngon "dhëmbët" për marrjen e komunave të mëdha Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Blerand Stavileci, ka bërë me dije se ky subjekt politik do
Stavileci: Brenda dy javësh mësohen kandidatët e PDK-së për kryetarë të komunave Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci ka bërë të ditur se ky subjekt politik po pret p
Stavileci - Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili sot ka deklar
Stavileci i kthehet Kurtit: Ambasadorët ju detyruan ta shkarkoni Dardan Molliqajn Ministri në largim i PDK-së, Blerand Stavileci, ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili ka
Kryeministri Mustafa ka një kërkesë për Blerand Stavilecin Qeveria e Kosovës sot ka mbajtur një mbledhje qeveritare. Gjatë kësaj mbledhje kryeministri në detyrë Isa Mustafa, du
Spekulimi serb: Amerikanët sjellin në Kosovë një karkalec shumë të rrezikshëm “Në Kosovë ditëve të fundit është paraqitur “karkaleci i zi” (Romalea guttata), i cili po shkakton dëme të papara dhe ës
Stavileci: Fituesit i krijojnë institucionet Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci, është shprehur i bindur se koalicioni PDK-AAK-N
PDK-AAK-Nisma shpall fitoren, nis festa në sheshin “Skënderbeu” Blerand Stavileci nga PDK, ka mbajtur konferencë për media menjëherë pas mbylljes se votimeve. Stavileci ka falënderu
Kërcënonte ish-të dashurën 17-vjeçaren me foto intime, arrestohet 35-vjeçari Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi ka kërcënuar ish të dashurën me fotot intime në këmbim të një shu
Kapen me drogë tre “bosët” shqiptarë në Itali, ja si u zbuluan Agjentët të ekipit policorë në Foxhias kanë arrestuar tre shqiptarë të akuzuar për trafik heroine. Bëhet fjalë për Klo
Hajduti i ikën Policisë me vrap, kapet disa metra më tutje Të Blutë e Tiranës kanë arrestuar ditën e sotme një person, i cili akuzohet për vjedhje në bashkëpunim. Sipas Policisë,
Frymëzuese/ E sëmura me kancer kërcen dhe këndon gjatë kimeoterapisë (VIDEO) Videoja e një pacientje e cila vuan nga kanceri por preferon që vuajtjen e saj ta kaloja duke qeshur dhe duke kërcyer ka
"Mirë ia bënë kalecit!", ja si reagon e afërmja e policit që lufton me vdekjen (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së sotme në Lezhë. Djali i kreut të Bashkisë së Kurbinit, Artur Bardhit, Kejvi B
Dedikimi emocionues i ministrit për babain: "Si TI babë deri në takimin tonë të ardhshëm" Profesor Masar Stavileci i cili ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme, është babai i ministrit të Zhvillimit Ekonomik Bler
Në Kosovë prodhohet printeri i parë 3D Nuk ka kaluar shumë që nga koha kur u shpik printeri 3D. Por, tashmë për herë të parë, në Prishtinë është prodhuar prin
Marrëdhënia Kosovë-Maqedoni duhet të konsolidohet Ministri i Zhvillimit Ekonomik , Blerand Stavileci, në një konferencë për media së bashku me homologun e tij nga Maqedon
Stavileci: PDK-ja i ka ofruar vendit qetësi, stabilitet dhe legjitimitet Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Blerand Stavileci deklaroi se tranzicioni i kryetarëve të kësaj partie që nd
Policia greke: Shqiptari që vrau gruan ka marrë peng djalin 4-vjeçar Policia greke ende po kërkon për shtetasin Klodi Leci, i cili vrau gruan dhe u largua sëbashku me djalin 4-vjeçar. Të
Stavileci: Me "Kosovën e Re" rryma shtrenjtohet për 28% Ndërtimi i Termocentralit “Kosova e Re” që fillon në pranverë të vitit 2017, nuk do të ketë kosto për buxhetin shteti, p
Stavileci krenohet që nuk ka patur asnjë aferë korruptive Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, ka folur për punen e tij në emisionin "Ekonomia me Erëzën", në KTV.