999 rezultate për

lecces

Dermaku drejt Lecces, Parma i bëhet pengesë Kastriot Dermaku pritet të ndërrojë ekip brenda merkatos së verës. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, me shumë mundësi do
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh
Frikë te Juventus, pa 4 mbrojtësit titullarë ndaj Lecces Mattia De Sciglio ka pësuar një lëndim në kofshën e tij të majtë dhe do të jetë jashtë fushe për disa javë. “Testet e
Napoli shpërthen ndaj sistemit VAR pas humbjes ndaj Lecces Nuk ndalen polemikat ndaj arbitrave te Napoli, që humbi ndaj Leçe. Mario Rui, mbrojtësi i krahut te axurrët, për "Sk
Trembi kampin zikaltër kur doli me paterica nga stadiumi i Lecces, mësohet sa do të mungojë Brozovic Trembi jo pak duke u larguar nga Lecce me paterica, por për Marcelo Brozovic vijnë lajme të mira. Mesfushori i Interi
"Je m*ti i qytetit tonë", tifozët e Lecces sulmojnë me pankarta Conten (FOTO LAJM) Trajneri i Interit përveç barazimit të skuadrës së tij, ju desh të merrej me fyerjet e bashkëqytetarëve të tij. Në fa
Conte pas barazimit ndaj Lecces Trajneri i Interit, Antonio Conte, pas barazimit në Leçe u duk mjaft i zhgënjyer dhe komentoi 90 minutat që prodhuan dy
Tifozët e Lecces i gjenden pranë Shqipërisë, shpalosin banderolën në portën e Prefekturës Tifozët e Lecces kanë bërë një gjest solidar mbrëmjen e djeshme, teksa kanë vendosur në portën e prefekturës një bandero
"Dardanët" kopjohen nga skuadra e Serie A, ky është gjesti fantastik i tifozëve të Lecces Ndeshja mes Lecces dhe Cagliarit e programuar për tu luajtur ditën e djeshme në darkë nuk u zhvillua, për shkak të shiut
Juventusi ndalet nga Lecce, De Ligt nuk e justifikon besimin (VIDEO) Me Cristiano Ronaldon në shtëpi, Juventusi nuk arrin dot të marrë pikë të plota përballë Lecces në shtëpinë e kësaj të f
Dybala simulon, arbitri i jep karton të verdhë lojtarit të Lecces (VIDEO) Një rast i paprecedentë ka ndodhur në ndeshjen Lecce-Juventus. Sulmuesi argjentinas ka tentuar të driblojë kundërsht
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Humbi ndenjat në fushë, lojtari Lecces jashtë rrezikut për jetën (FOTO LAJM) Ndeshja mes Lecces dhe Ascolit në Serinë B të Italisë, u anulua dje në mbrëmjë vetëm pas 30 sekondash lojë teksa u sht
Sulmuesit e Milan debutojnë me gol, po Torres? (FOTO LAJM) Fernando Torres pritet të bëjë sot në mbrëmje debutimin e tij në Serie A në ndeshjen Parma-Milan. Sipas asaj që shkruan
Lecce nuk ngjitet në B, tifozët shkatërrojnë gjithçka (VIDEO) Pas humbjes në ndeshjen e parë Lecce nuk mundi të fitojë as në ndeshjen e dytë përballë Carpit edhe pse luante në fushën
Skandali basteve, përfshihet edhe Lotito Presidenti i Lazios, Claudio Lotito përfshihet në skandalin e trukimit të ndeshjeve në futbollin italian. Ai që e ka për
Kur Lecce i hiqte titullin Romës Lecce duket se e ka të ngulitur në histori faktin e planprishëses së festave. Kundër Juventusit puljezët gjejnë golin e
Arsene Wenger kërkon Samir Ujkanin Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Samir Ujkani, po monitorohet nga skuadra e Arsenalit, shkruan të hënën sajti "Fastw
Ibra, 19 trëndafila për gazetaren që ofendoi Autor i një ndeshjeje fantastike me një asist dhe një gol të shënuar kundër Lecces, por Zlatan Ibrahimoviç është disi i
Ibrahimovic lavdëron Boateng Kevin-Prince Boateng është lavdëruar nga bashkëlojtari i tij Ibrahimovic i cili ka qenë mjaft i habitur dhe i lumtur gji