999 rezultate për

lecce

Tifozët e Lecces i gjenden pranë Shqipërisë, shpalosin banderolën në portën e Prefekturës Tifozët e Lecces kanë bërë një gjest solidar mbrëmjen e djeshme, teksa kanë vendosur në portën e prefekturës një bandero
"Dardanët" kopjohen nga skuadra e Serie A, ky është gjesti fantastik i tifozëve të Lecces Ndeshja mes Lecces dhe Cagliarit e programuar për tu luajtur ditën e djeshme në darkë nuk u zhvillua, për shkak të shiut
Lazio fytyrë tjetër në kampionat, mposht bindshëm Leccen (VIDEO) Gola me bollëk në sfidën e “Olimpicos” mes Lazios dhe Lecces, me bardhekaltrit e Inzaghit që siguruan fitoren e katërt r
Juventusi ndalet nga Lecce, De Ligt nuk e justifikon besimin (VIDEO) Me Cristiano Ronaldon në shtëpi, Juventusi nuk arrin dot të marrë pikë të plota përballë Lecces në shtëpinë e kësaj të f
Barazon Lecce, De Ligt amator, shkakton tjetër 11-metërsh (VIDEO) Lecce ka baraspeshuar shifrat mjaft shpejt në sfidën ndaj Juventusit, me këta të fundit që qëndruan në avantazh për vetë
Dybala simulon, arbitri i jep karton të verdhë lojtarit të Lecces (VIDEO) Një rast i paprecedentë ka ndodhur në ndeshjen Lecce-Juventus. Sulmuesi argjentinas ka tentuar të driblojë kundërsht
Formacionet zyrtare: Lecce-Juventus, në mungesë të CR7 Sarri starton me dyshen HD Juventusi do të luajë në orën 15:00 në transfertën ndaj Lecces, ku është publikuar edhe formacioni zyrtar. Bardhezin
Trajner i ri Milan i vjetër, kuqezinjtë nuk shkojnë më shumë se barazimi përballë Lecces (VIDEO) Milani po vazhdon me krizë të rezultateve edhe pas arritjes së trajnerit të ri. Rosonerët barazuan me rezultat 2-2 ku
Heshtje në 'San Siro', Lecce barazon sërish rezultatin (VIDEO) Goli i avantazhit nga Piatek në minutën e 81' e mendua se do ti jipte tre pikët Milanit mirëpo nuk mendoi kështu Lecce e
Lecce barazon rezultatin në 'San Siro' (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur në avantazhin minimal të Milanit dhe me një lojë e cila bindi, pjesa e dytë ka nisur nd
Milan-Lecce, formacionet zyrtare: Piatek në stol Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milan dhe Lecce. Kjo ndeshje do të jetë më ndryshe për Milanin pas
Milani ndeshet sonte me Leccen, tifofozët kanë marrë këtë vendim Milani do të luajë në "San Siro" ditën e sotme kundër Leçes, në një ndeshje ku kuqezinjtë do të kërkojnë vetëm tre pikët
Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
Tifozët në delir, ekipi Italian kthehet pas 7 viteve në Seria A (VIDEO) Java e fundit në Serinë B italiane ka vendosur edhe një verdikt të madh sa i përket ngjitjes një kategori më sipër. N
Humbi ndenjat në fushë, lojtari Lecces jashtë rrezikut për jetën (FOTO LAJM) Ndeshja mes Lecces dhe Ascolit në Serinë B të Italisë, u anulua dje në mbrëmjë vetëm pas 30 sekondash lojë teksa u sht
Sulmuesit e Milan debutojnë me gol, po Torres? (FOTO LAJM) Fernando Torres pritet të bëjë sot në mbrëmje debutimin e tij në Serie A në ndeshjen Parma-Milan. Sipas asaj që shkruan
Karriera e Contes: Nga Lecce te stoli i Italisë (FOTO-VIDEO) Nga debutimi në Serie A me fanellën e Lecces te triumfi me Juventus, fillimisht si futbollist e më pas si trajner. Nëpër
Italy investigates "The drug plane" file Lecce's anti-mafia prosecutor, Cataldo Motta announced today that Italy is conducting an investigation into drug traffic
Nga Lecce te Inter, xhiroja e Italisë për Vuçiniç (FOTO LAJM) Në një lëvizje surprizë në merkato, Juventusi dhe Interi kanë arritur marrëveshjen për një shkëmbim kokë më kokë mes Mir
Lecce nuk ngjitet në B, tifozët shkatërrojnë gjithçka (VIDEO) Pas humbjes në ndeshjen e parë Lecce nuk mundi të fitojë as në ndeshjen e dytë përballë Carpit edhe pse luante në fushën