Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
999 rezultate për

leaguen

Zidane: Duam të fitojmë Champions Leaguen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur rreth finales së Champions League, ku ka thënë se duan ta fitojnë me
Rooney braktis Premier Leaguen Wayne Rooney do ti bashkohet klubit të Major League Soccer (MLS) DC United. Lajmin e njoftojnë mediat britanike, sipas t
Wenger dëshiron të bëjë atë që bëri United, me Europa Leaguen të kapë Championsin Arsene Wenger ka folur pas kualifikimit të Arsenalit në gjysmëfinale të Ligës së Evropës, pasi barazoi 2-2 në ndeshjen k
Kjo skuadër është favorite për të fituar Champions Leaguen Edhe pse ende nuk dihet se kush do të jenë 4 gjysmëfinalistet e UEFA Champions League për këtë sezon, rezultatet e thell
Skuadra favorite për të fituar Champions Leaguen (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës është favoriti numër një për ta fituar UEFA Champions League për këtë sezon 2017/18. Sipas basto
Alban Meha debuton dhe shënon super gol në Champions League (VIDEO) Alban Meha duket se nuk e ka harruar specialitetin e tij. Ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare, që tashmë përfaqëso
Emery: PSG do ta fitojë Champions Leaguen Trajneri i PSG, Unai Emery insiston se skuadra e tij do ta fitojë UEFA Champions Leaguen dhe thotë se kjo është vetëm çë
Messi: Manchester City edhe PSG janë favoritë për të fituar Champions Leaguen Sipas sulmuesit Lionel Messit, Manchester City dhe Paris Saint-Germain janë favoritë për UEFA Champions League së bashku
Figo: Reali duhet të përforcohet nëse duhet të fitojë Champions Leaguen Luis Figo beson se Real Madrid do të tentojë të përforcohet gjatë merkatos së janarit, në mënyrë që të tentojë mbrojtjen
Walcott gati të lërë Arsenalin por jo Premier Leaguen Pas 11 viteve nën urdhrat e Arsen Wenger, Theo Walcott është pranë largimit nga Arsenali. Sipas “Daily Star”, sulmue
Tetë futbollistët e vetëm që kanë fituar Kupën e Botës, Champions Leaguen dhe Topin e Artë (FOTO LAJM) Zidane, Muller, Ronaldinho dhe Charlton, janë në mesin e tetë futbollistëve të vetëm që kanë fituar çmimet më të rëndësi
Shakohoxha tregon sa duhen paguar për të transmetuar Champions Leaguen Dritan Shakohoxha ka folur kostot e Uefa Champions League . Shako gjithashtu tha se blerja e të drejtës së transmetimit
5 skuadrat favorite që mund të fitojnë Europa Leaguen (FOTO LAJM) Sot është hedhur shorti për 1/16 e Europa leagues, ku 32 skuadra kanë mësuar kundërshtarët e tyre Bastoret sportive t
Ronaldinho mendon pensionimin nga futbolli Ronaldinho pritet që në vitin 2018 përfundimisht të pensionohet nga futbolli aktiv Sulmuesi 37 vjeçar brazilian, Rona
Supersfida e sotme Real – BVB, gjermanët rrezikojnë dhe Europa Leaguen Real Madridit dhe Borussia Dortmundit do të takohen sot në një ndeshje që premton spektakël, por për fat të keq vlej vet
Jose Mourinho: Nuk mendoj se skuadrat angleze po e dominojnë Champions Leaguen Klubet e Premier Ligës e kanë nisur në formë shumë të mirë Ligën e Kampionëve këtë sezon, por trajneri i Manchester Unit
Torres ndjen mall për Premier Leaguen, gati të rikthehet përsëri në ishull Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, dëshiron të rikthehet në Premier Ligë qysh në janar. The Mirror raport
As Real, sa Barcelona, Dybala preferon Premier Leaguen Paulo Dybala thuhet se dëshiron të punoj me Pep Guardiolan. Pas ndeshjeve të mira në kampionatin anglez dhe Ligën e Kamp
Klopp: Ky ekip është i aftë ta fitojë Premier Leaguen që në janar Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se Manchester City është favoriti kryesor për të fituar titullin e Ligës Prem
Studimi zbulon ekipin që do të fitojë Premier Leaguen Manchester City favorizohet nga kompanitë e ndryshme të statistikave me 47 për qind të gjasave për të fituar titullin, i