999 rezultate për

lazios

Sevilla kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Sevilla ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është Ben Yedder në mnutën e 22'.
Përplasje me thika mes tifozëve të Lazios dhe Sevillas, dy në gjendje të rëndë (FOTO LAJM) Përplasje të dhunshme mes ultrasve të Lazios dhe atyre të Sevillas në kryeqytetin italian, Romë, 24 orë sfidës mes dy sk
Mesfushori i Lazios: Gjithmonë e njëjta histori me ju Një performancë mjaft e kënaqshme e mesfushorit Lukas Leiva, por edhe e shokëve të tij tek Lacio, nuk i mjaftoi Lacios,
Juventus barazon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Lazios në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mbrojtësi portugez, Joao Ca
Juventusi me mungesa të mëdha ndaj Lazios Massimiliano Allegri do të përballet me disa mungesa të rëndësishme nesër në ndeshjen kundër Lazios. Juventusi do të
Juventus merr një lajm të keq para ndeshjes kundër Lazios Juventus do të përballet me Lazion në kuadër të Serie A, mirëpo do të ketë disa mungesa. ‘Zonja e Vjetër’ do të ketë
Napoli dyfishon razultatin ndaj Lazios (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Lazios në "San Paolo". Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi polak Arkadius
Zhbllokohet ndeshja, Napoli kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "San Paolo". Ai që ka shënuar është anësori spanjoll, Jose Maria Callejo
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k
Lotito: Refuzova 160 milion euro për Milikovic-Savic Claudio Lotito ka rrëfyer prapaskenën e merkatos së verës që lamaë pas. Presidenti Lazios ka treguar se gjatë merkatos
Tare nuk ka të ndalur, i rrëmben Napolit mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj mund të bëhet futbollisti i katërt shqiptar i Lazios, ku drejtor sportiv është shqiptari Igli Tare. Drej
Futbollistët shqiptarë shkëlqejnë në festën e Krishtlindjeve të Lazios (FOTO LAJM) Në mbrëmjen e djeshme ekipi i Lazios, ka festuar Krishtëlindjet. Mes shumë të ftuarve, binin në sy edhe lojtarët shqipta
Tifozët e Eintracht Frankfurt mund të gjobiten nga UEFA Eintracht Frankfurt mund të përballet me një dënim të rëndë pas përleshjeve që bën me tifozë në ndeshjen e Europa League
Barazimi kundër Sampdorias, tifozët e Lazios akuzojnë Strakoshan Nuk mbajnë më nervat tek tifozeria e LaZios pas barazimit të fundit në “Stadio Olimpico” kundër Sampdorias. Shkak është
Nga dashuria në urrejtje, tifozët e Lazios me banderolë racizmi ndaj mesfushorit serb Vitin e kaluar ai ishte një ndër mesfushorët më të dashur për ekipin e tij. Mesfushori serb Milinkovic-Savic u bë një nd
De Biasi trajner i Lazios? 4 ndeshje dhe asnjë fitore për skuadrën e Lazios në të gjitha kompeticionet. Kjo ka bërë që të flitet për një shkarkim t
Tifozët e Lazios nderojnë me banderolë terroristin Kacifas Në ndeshjen e zhvilluar në ‘’Olimpico’’ të Romës midis Lazios dhe Milanit e cila përfundoi 1-1 spikati dicka e pazakontë
Bashkëshortja e sulmuesit të Lazios bën fansat të flasin me vete (FOTO LAJM) Maria Gracia, gruaja e futbollistit Felipo Caicedo e lindur në Valencia është futur në listën e 22 grave më të bukura me
Ultrasit e Lazios provokojnë Strakoshën me banderolën për grekun Kacifas (FOTO LAJM) Në ndeshjen e djeshme të zhvilluar në “Olimpico” të Romës, mes Lacios dhe Milanit. Në stadium ka qenë e pranishme edh
Zhbllokohet ndeshja, Milan kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Mila ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "Olimpico". Është shënuar një autogol nga mbrojtësi Wallace në minutën e 7