999 rezultate për

lazio

Ndeshje spektakolare, Lazio barazon disavantazhin e 3 golave në minutat e fundit (VIDEO) Lazio ka arritur një barazim të madh ndaj Atalantas. Ekipi nga Roma, fillimisht ishte duke humbur 0:3 nga pjesa e par
Strakosha në gjumë, pëson 2 gola nga Muriel (VIDEO) Lazio e ka nisur në mënyrën më të keqe sfidën në Olimpico përballë Atalantës së Gjimshitit, shkruan Albeu.com. Strako
Superkupa e Italisë, Juve-Lazio në fund të dhjetorit: Shtyhen 2 ndeshje të Serie A Do të luhet në dhjetor Superkupa italiane, që do të shohë përballë Juventus e Lazio. Një sfidë që duhet të shkaktojë
VAR i heq fitoren Romës, ndalet në barazim edhe Lazio (VIDEO) Roma dhe Lazio nuk kanë mundur të marrin më shumë se një pikë në xhiron e shtatë në Serie A, duke barazuar 1-1 me Caglia
SERIA A/ Mbyllen pjesët e para, zhgënjejnë Lazio dhe Roma (VIDEO) Serie A duket zjarr ditën e sotme. Në tre sfidat e orës 15:00 janë shënuar plot tetë gola vetëm në 45 minutat e para.
Lazio triumfon me përmbysje, Chicharito heroi i Sevillas (VIDEO) Është luajtur xhiro e dytë e fazës së grupeve të UEFA Europa League, me takimet që kanë prodhuar rezultate mjaft interes
Strakosha e mban portën të paprekur në ndeshjen e 100 me Lazion (VIDEO) Thomas Strakosha ka festuar duke ruajtur të paprekur portën e tij në ndeshjen e 100 në Serinë A. Portieri i përfaqësuese
Interi nuk di të ndalet, mposht minimalisht Lazion (VIDEO) Interi ka shënuar fitoren pestë me radhë në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Conte ka mposhtur Lazion me rezultat 1-0
Inter-Lazio, formacionet zyrtare: Interi kërkon të vazhdojë serinë e fitoreve (FOTO LAJM) Interi e pret Lazion në derbin e mesjavës në Serie A, në përpjekje për ta ruajtur rekordin e përkryer në fillim të sezon
Formacionet e mundshme: Inter-Lazio, Sanchez e nis nga stoli Sot në mbrëmje në orën 21:00 do të luhet supersfida mes Interit dhe Lazios në "San Siro". Zikaltërit mbajnë vendin e
Valon Berisha gjen shkakun e humbjes së Lazios në Europa League Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, ka komentuar humbjen nga Cluj në Europa League. Skuadra italiane ishte në epërsi
Strakosha-Berisha, rivaliteti i përjetshëm Këtë të diel do të luhet takimi i Serisë A, SPAL-Lazio, një sfidë që ofron një derbi mes kuqezinjve Thomas Strakosha dhe
E ofenduan gjatë derbit, mamaja e mesfushorit të Romës ka një mesazh për tifozët e Lazios (FOTO LAJM) Tifozët e Lazios u grumbulluan të dielën në sheshin Ponte Milvio, ku kënduan kore të shumta aspak të këndshme për mamanë
Strakosha dhe Gjimshiti marrin kreun, ngec Roma (VIDEO) Seria A ka zhvilluar pjesën më të madhe të ndeshjeve të javës së parë, ku mbetet për tu luajtur vetëm ai mes Interit dhe
Riza Durmishi pranë transferimit te gjigandët e Stambollit Mbrojtësi shqiptar Riza Durmishi është pranë largimit nga Lazio. Durmishi sezonin e fundit ka vuajtur me Lazion për s
Igli Tare merr me vete djalin e tij te Lazio Etiene Tare, djali i drejtorit sportiv të Lacios, Igli Tare, është bashkuar me skuadrën e Primaverës së Lacios. Siç r
Hysaj e Strakosha, "yjet" kuqezinj që nuk dihet se ku do të përfundojnë Të reja të rëndësishme në lidhje me verën e pse jo të ardhmen e dy prej lojtarëve më të vlerësuar të Kombëtares. Janë
Tjetër shqiptar tek Lazio, Igli Tare "rrëmben" 17-vjeçarin që luan për Zvicrën Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka afruar një tjetër shqiptar tek skuadra e “Shqiponjave”. Skuadra ka arritur ma
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
Igli Tare "shqiptarizon" Lazion, talenti i kombëtares drejt kryeqytetit italian (FOTO LAJM) Igli Tare vijon të hedh sytë nga talentet shqiptarë. Pasi transferoi futbollistë si Lorik Cana, Thomas Strakosha, Riz