999 rezultate për

lavezzi

Në krahë të bukuroshes seksi, karantinë luksi për Lavezzin (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi po shijon çdo ditë të jetës së tij pasi ka lënë futbollin. Karantina për të ka qenë mjaft e bukur, n
Kërcënohet Lavezzi, duam para ose do do të publikojmë videon erotike me partneren (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi nuk po jeton ditët e tij më të mira. Ish-futbollisti argjentinas, i cili po kalon karantinë për shka
Lavezzi po shijon karantinën me ish të dashurën e shokut (FOTO & VIDEO) Ish ylli i Napolit dhe PSG-së, Ezequiel Lavezzi, po shijon karantinën me ish të dashurën e shokut, Natalia Borges. "L
Ezequiel Lavezzi njofton tërheqjen nga futbolli i luajtur Ezequiel Lavezzi në moshën 34 vjeçare ka vendosur t’i varë këpucët në gozhdë. Ish sulmuesi i Napolit dhe Paris Saint Ger
Akuzuan Lavezzin se pinte kanabis, Argjentina bojkoton mediat (FOTO) Futbollistët e Argjentinës së bashku me Messin kanë bojkotuar deklaratat për mediat pas akuza ve ndaj Lavezzit. Ky i fun
Kupën e Amerikës, 3 yje jashtë listës së Argjentinës Paulo Dybala është përjashtimi i madh në listën për Kupën e Amerikës të publikuar nga Argjentina, e programuar për t'u z
E bujshme, Lavezzi fiton 60 mijë euro për 20 minuta në fushë Ezequel Lavezzi po i mbush mirë "thasët" në Kinë. Ish sulmuesi i PSG-së dhe Napolit ka bërë debutimin në Superligën kine
10 lojtarët më të paguar në botë, Lavezzi ndryshon renditjen (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi është lojtari i fundit i madh i cili i është bashkuar kampionatit kinez në një marrëveshje rekord me sk
Zyrtare/ Lavezzi transferohet në Kinë, përfiton një shifër të çmendur Ezekiel Lavezzi i thotë lamtumirë Paris Saint Germain, por nuk kthehet në Serinë A. Sulmuesi argjentinas ka firmosur kon
Lavezzi përfundon në Kinë, 38 mln euro për 2 vjet Ezequiel Lavezzi më në fund e ka gjetur skuadrën e ardhshme. Do të jetë ekipi kinez i Hebei China Fortune. Prej disa jav
Optimizëm te Interi për Lavezzin... falë Zanettit Optimizem te Interi persa i perket pistes Ezequiel Lavezzi, te cilit i skadon kontrata me Paris Saint Germain ne mbyllje
Zyrtare/ PSG vendos për Lavezzin Lavezzi do të mbetet pjesë e PSG-së, të paktën deri në fund të këtij sezoni. Konfirmimi ka ardhur nga trajneri i kampion
Lavezzi dëshiron Barcelonën, jo Interin Interi e kërkon prej kohësh Lavezzin, por mesa duket objektivi i mesfushorit zikaltër është krejt tjetër. Argjentinasi ë
Interi kërkon Lavezzin, Mancini: Flasim pas konferencës Interi hidhet në sulm për Ezequiel Lavezzi. Klubi zikaltër, që po e ndjek argjentinasin prej kohësh, do të bëjë një tent
Lavezzi: Më mungon Seria A Ezquiel Lavezzi në një intervistë për Gazzetta dello Sport është rikthyer të flasë për Serinë A dhe për nostalgjinë që k
Juventusi hap negocioatat me Lavezzin Juventus është në negociata me sulmuesin e Paris Saint-Germain, Ezequiel Lavezzi, për transferimin e tij në Torino. F
Barça, përmenden emrat e Lavezzit dhe Giovincos A do të jenë Ezequiel Lavezzi dhe Sebastian Giovinco goditjet e Barcelonës në merkaton e janarit, kur skadon edhe dënimi
Oops! Zhvishet Lavezzi (FOTO LAJM) Kapet mat ylli argjentinas i Paris Saint Germain Ezequiel Lavezzi. Ka qënë Mariana Dario ajo që ka postuar foto të futbo
Agjenti i Lavezzit: Është koha për tu rikthyer në Itali Ka përfunduar takimi mes drejtuesit të Interit Piero Ausilio dhe agjentit të Ezequiel Lavezzit. PSG kërkon 12 milionë eu
Dështon pista Perisiç, ja 3 alternativat e tjera për Interin (FOTO LAJM) Edhe pse në ndeshjen e parë Interi arriti të merrte 3 pikët, duke fituar 1-0 ndaj Atalantas, u dukën qartë problemet në