999 rezultate për

laurentis

De Laurentis dërgon letër me 8 faqe, për të bindur se Juventusi nuk fiton 3-0 në tavolinë Një situatë e rrallë ndodhi javën e fundit në Seria A. Juventusi u paraqit në fushë pa kundërshtarin e saj Napolin,
Koulibaly drejt Francës, PSG plotëson kërkesat e De Laurentis PSG ka parakaluar Manchester City në garën për Kalidou Koulibaly. Napoli do të përfitojë plot 75 milionë stërlina (81,7
Presidenti i Napolit rezulton pozitiv me covid-19 Covid-19 vazhdon të jetë mes nesh dhe mungesa më e vogël e kujdesit mund të rezultojë fatale për çdokënd, pasi ky infeks
Milik nuk pranon kalimin te Roma, De Laurentis e "kërcënon" Arkadiuz Milik është shndërruar në një çështje te Napoli, pasi i ka mbetur vetëm një vit kontratë dhe De Laurentiis po p
Biseda me De Laurentis, asgjë rreth rinovimit të Gattusos Te Napoli nuk kanë aspak nxitim për rinovimin me Gattuson dhe sipas mediave pranë klubit, takimi i djeshëm mes teknikut
E pranon De Laurentis, Koulibaly dhe Ruiz mund të largohen për 100 milionë euro Qendërmbrojtësi senegalez dhe mesfushori spanjoll po vëzhgohen nga skuadrat më të mëdha evropiane. Napoli janë të ven
Reja: Jam gati nëse me do Napoli, De Laurentis më ka bërë ofertë, bëj tifo për Lacion Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, shpreson që UEFA të zyrtarizojë sa më shpejt kthimin e ndeshjeve të përfaq
Kriza ekonomike "troket" te Napoli, De Laurentis shkarkon 30 punonjës Ndërkohë që çështja e ndërprerjes së pagave të futbollistëve ka mbetur ende e pazgjidhur, Napoli ka filluar të ndjejë gj
De Laurentis konfirmon gjobat e lojtarëve, por mund të ndryshojë mendje vetëm në një rast Ditën e djeshme në shtëpinë e Napolit u zhvillua “ndeshja e shumëpritur” mes presidentit Aurelio De Laurentis dhe lojtar
Deklarata e rëndë nga Italia: Presidenti i Napolit donte të rrihte Edi Rejën Duket se të bashkëpunosh me De Laurentisin, nuk është fort e lehtë pasi të gjithë ata që kanë shkuar te Napoli kanë dekl
Presidenti i Napolit nuk toleron, lista e 'spastrimeve' kap edhe Hysajn Aurelio De Laurentis, nuk do ta lërë të kalojë me qetësi revoltën e lojtarëve të Napolit, pas ndeshjes me Salzburgun, te
Po kalojnë një moment negativ, Milani dhe Liverpool mundësitë e fundit për Ancelottin Napoli po kalon një formë jo të mirë nën drejtimin e Carlo Ancelottit. Skuadra e De Laurentis nuk ka fituar në katër
Kërkohet nga të gjithë, De Laurentis për pak sa nuk e ktheu mbrapsht Koulibaly-n për 6 cm Kalidou Koulibaly u transferua nga Genku te Napoli në vitin 2014r për tu bërë më pas njëri nga futbollistët më të kërkua
De Laurentis refuzon 110 milion euro për super mbrojtësin Manchester United prej kohësh është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe në krye të listës qëndron Koulibaly. Pikërisht
De Laurentis: Sarri te Juve? Pas Higuain nuk më çudit më asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka komentuar ndryshimin e fundit në kampionatin italian, largimin e trajneri
De Laurentis: Merita e Ronaldos, Allegri ska bërë asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka dhënë një intervistë për "Corriere Dello Sport", ku ka folur në lidhje me
Plas te Napoli, tifozët me banderola duan largimin e Ancelottit De Laurentis (FOTO LAJM) Tifozët e Napolit kanë dalë më banderola kundër De Laurentins dhe Ancelottit ku kërkojnë një projekt të vërtetë nga klub
Hysaj vë kushte, De Laurentis i tregon derën Elseid Hysaj dhe Napoli, një martesë që po shkon drejt divorcit. Mbledhja e zhvilluar në fund të janarit nga Ancelotti d
U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe
De Laurentis ironizon Juventusin: Fitojnë me 200 milion neuro borxhe De Laurentis i thotë gjërat gjithmonë siç i mendon. Presidenti i Napolit, kësaj here ka një thumb për Juventusin. Në