999 rezultate për

laurentiis

Merret vendimi zyrtar, ja kur zhvllohet finalja e superkupës së Italisë Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis thuhet se ka më herët ka kërkuar shtyrjen e ndeshjes ndaj Juventusit. Për
Stadiumi i Napolit do të ndryshoj emrin në "San Paolo Maradona"? Një lajm i rëndë tronditi botën e sportit, por jo vetëm. Legjenda e futbollit Diego Armando Maradona vdiq këtë të mërkur
Juventus-Napoli fitore 3-0 në tavolinë, flet Agnelli: De Laurentiis më telefonoi Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit, komenton për Sky historinë e ndeshjes që nuk do të luhet sonte kundër Napolit:
PSG dhe Man.City të interesuara, Koulibaly mund të qëndrojë te Napoli PSG dhe Manchester City janë larg të barazojnë kërkesat e Aurelio De Laurentiis për Kalidou Koulibaly. Koulibaly ësht
Biseda me De Laurentis, asgjë rreth rinovimit të Gattusos Te Napoli nuk kanë aspak nxitim për rinovimin me Gattuson dhe sipas mediave pranë klubit, takimi i djeshëm mes teknikut
Kriza ekonomike "troket" te Napoli, De Laurentis shkarkon 30 punonjës Ndërkohë që çështja e ndërprerjes së pagave të futbollistëve ka mbetur ende e pazgjidhur, Napoli ka filluar të ndjejë gj
De Laurentiis: Maradona është një problem për Napolin "Problemi i Napoli-t, që është një qytet i mrekullueshëm dhe unik në botë, është se nuk ka fituar kurrë në të kaluarën.
Presidenti i Napolit tregon arsyen pse mori Gatusson Aurelio De Laurentiis, presidenti i Napolit, ka folur për zgjedhjen e trajnerit të ri, Gennaro Gattuso. Kreu i klubit të
E BUJSHME/ Napoli "parakalon" FSHF-në për Edi Rejën Situata delikate te Napoli mund të sjellë pasoja edhe në kombëtaren shqiptare të futbollit. Përpos, Elseid Hysaj, i c
De Laurentiis merr vendimin për Ancelottin Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De L
Presidentit të Napolit i soset durimi, gjobit lojtarët me 2.5 milionë euro Aurelio De Laurentiis ka vendosur të shkundë Napolin. Presidenti dhe gjithë tifozët janë të pakënaqur me ecurinë e ekipi
Frika e largimit, Napoli i ofron kontratë të re Ruiz apoli i ka ofruar kontratën e re mesfushorit Fabian Ruiz. Sipas mediave italiane, presidenti Aurelio de Laurentiis dë
Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe
Presidenti i Napolit gati ta shesë skuadrën për 900 milion euro Presidenti i klubit italian të futbollit Napoli, Aurelio De Laurentiis, deklaroi se është i gatshëm ta shes klubin për 9
Lajm i bujshëm nga Anglia: Al-Thani ofron gjysmë miliardi për Napolin Lajmi i befasishëm vjen nga Anglia. Sipas Daily Mail, familja e sheikut Al-Thani (pronari i Psg) është gati të prezantoj
Presidenti i Napolit: E duam Ibrahimovicin, por vendimi është i tij Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka konfirmuar se dëshiron ta transferojë Zlatan Ibrahimovicin në janar, por
De Laurentiis kundër Realit: Bayernit ia dhanë James në huazim, neve jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është rikthyer të flasë për çështjen më të nxehtë të merkatos, atë të negoci
De Laurentiis i hap sfidë Sarrit: Njeri që rri gjithë kohës me tuta, Napoli do ta mposhtë Aurelio De Laurentiis i përgjigjet Sarri-t vetëm disa minuta pasi ish-trajneri i kaltër u prezantua tek Juventusi. Pr
Presidenti i gjigantit të Seria A bën thirrjen e papritur ndaj UEFA-s Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, ka bërë thirrje që Liga e Kampionëve dhe Liga e Evropës të shfuqizohen, duk
De Laurentiis "shpërthen" ndaj Juventusit: Blerja e CR7 jo e mjaftueshme për të fituar Champions-in Juventusi u eleminua të martën mbrëma në Champions nga Ajax-i duke i befasuar të gjithë. Por i vetmi që nuk është bef