999 rezultate për

lauren

Modë në kohën e koronavrusit, ndjekësit "masakrojnë" me komente 33-vjeçaren joshëse (FOTO LAJM) Lauren Goodger është kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi.
"Mami, a do të vdes?", thirrja e vogëlushit me koronavirus prek gjithë botën Koronavirusi ka provuar tashmë që nuk prek vetëm të moshuarit apo të sëmurët, por edhe të rinjtë dhe fëmijët. Thirrja
Nëna e re tregon se si COVID-19 i rrezikoi jetën djalit të saj: Mami, a do të vdes unë? (FOTO LAJM) Një nënë ka zbuluar se si djali i saj krejtësisht i shëndetshëm përfundoi i shtruar në spital në gjendje të rëndë pasi i
Modë në kohën e koronavrusit, ndjekësit "masakrojnë" me komente 33-vjeçaren joshëse (FOTO LAJM) Lauren Goodger është kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi.
Njeriu më i pasur në botë Jeff Bezos paditet nga vëllai i të dashurës Jeff Bezos, njeriu më i pasur në botë është paditur nga vëllai i Lauren Sanchez, së dashurës së tij. Michael Sanchez,
Dhëndri tradhton nusen me nënën e saj, 9 muaj më vonë bëhen prindër Një ngjarje shumë e rëndë është bërë publike 16 vite pasi ka ndodhur duke shokuar opinionin publik. Gjtihcka nisi kur
De Laurentiis: Maradona është një problem për Napolin "Problemi i Napoli-t, që është një qytet i mrekullueshëm dhe unik në botë, është se nuk ka fituar kurrë në të kaluarën.
Presidenti i Napolit tregon arsyen pse mori Gatusson Aurelio De Laurentiis, presidenti i Napolit, ka folur për zgjedhjen e trajnerit të ri, Gennaro Gattuso. Kreu i klubit të
E BUJSHME/ Napoli "parakalon" FSHF-në për Edi Rejën Situata delikate te Napoli mund të sjellë pasoja edhe në kombëtaren shqiptare të futbollit. Përpos, Elseid Hysaj, i c
De Laurentiis merr vendimin për Ancelottin Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De L
De Laurentis konfirmon gjobat e lojtarëve, por mund të ndryshojë mendje vetëm në një rast Ditën e djeshme në shtëpinë e Napolit u zhvillua “ndeshja e shumëpritur” mes presidentit Aurelio De Laurentis dhe lojtar
Presidentit të Napolit i soset durimi, gjobit lojtarët me 2.5 milionë euro Aurelio De Laurentiis ka vendosur të shkundë Napolin. Presidenti dhe gjithë tifozët janë të pakënaqur me ecurinë e ekipi
Deklarata e rëndë nga Italia: Presidenti i Napolit donte të rrihte Edi Rejën Duket se të bashkëpunosh me De Laurentisin, nuk është fort e lehtë pasi të gjithë ata që kanë shkuar te Napoli kanë dekl
Frika e largimit, Napoli i ofron kontratë të re Ruiz apoli i ka ofruar kontratën e re mesfushorit Fabian Ruiz. Sipas mediave italiane, presidenti Aurelio de Laurentiis dë
Deklarata e Dukës bën bujë në Itali: Nga Napoli nuk largohet Hysaj, por Ancelotti Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, në një intervistë për Corriere dello Sport, ka folur veç të tjerash, edhe
Gjeniu 9-vjeçar gati të diplomohet nga universiteti Në fëmijë gjeni nga Belgjika do të diplomohet në nivelin Bachelor në moshën 9-vjeçare. Laurent Simons po studion inxh
Presidenti i Napolit gati ta shesë skuadrën për 900 milion euro Presidenti i klubit italian të futbollit Napoli, Aurelio De Laurentiis, deklaroi se është i gatshëm ta shes klubin për 9
Lajm i bujshëm nga Anglia: Al-Thani ofron gjysmë miliardi për Napolin Lajmi i befasishëm vjen nga Anglia. Sipas Daily Mail, familja e sheikut Al-Thani (pronari i Psg) është gati të prezantoj
Presidenti i Napolit nuk toleron, lista e 'spastrimeve' kap edhe Hysajn Aurelio De Laurentis, nuk do ta lërë të kalojë me qetësi revoltën e lojtarëve të Napolit, pas ndeshjes me Salzburgun, te
Po kalojnë një moment negativ, Milani dhe Liverpool mundësitë e fundit për Ancelottin Napoli po kalon një formë jo të mirë nën drejtimin e Carlo Ancelottit. Skuadra e De Laurentis nuk ka fituar në katër