999 rezultate për

lato

U proceduan penalisht, vajzat e të ndjerit Rifat Lato kërkojnë dosjen e plotë Pas procedimit nga policia, dy vajzat e të ndjerit Rifat Lato kanë folur sërish për media dhe kanë treguar detaje se çf
"Konkluzione të rreme e të manipuluara", Zhaklina Peto padit sërish KED-në Kandidatja për Gjykatën Kushtetuese, Zhaklina Peto nuk është dorëzuar por ka paditur sërish Këshillin e Emërimeve në Dre
Mesazhi i Janullatos për Krishtlindje: Vaksina, zgjidhje për dalë nga robëria Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka uruar besimtarët në prag të Krishtlindjes përmes një shkrimi të gjatë, mbushur me shu
Kryepeshkopi Janullatos rikthehet në Shqipëri pasi mbposhti koronavirusin Kryepeshkopi i Shqipërisë Anastas Janullatos është kthyer në Shqipëri pasi arriti të mposhtte me sukses koronavirusin.
Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
Zbulohet atentati me snajper ndaj Janullatosit në Shqipëri: E shpëtoi xhami anti-plumb! Kryepeshkopi Anastas Janullatos gjendet prej ditësh në Greqi ku po kurohet për COVID-19. Mediat greke zbulojnë se gjendj
COVID-19/ Manastirliu u jep lajmin e mirë shqiptarëve që po kurohen në banesë:Rimbursim 100 përqind! Ministrja Manastirliu u ka dhënë një lajm të mirë shqiptarëve të infektuar me COVID-19 dhe që po kurohen në banesat e ty
U prek nga COVID-19, kisha Ortodokse tregon gjendjen e Janullatos Kryepeshkopi Anastas Janullatos është në gjendje të mirë shëndetësore. Përmes një njoftimi bëhet me dije se përgjatë
I prekur nga COVID-19, gazetari grek flet për gjendjen e Janullatosit: Po lufton për jetën! Kryepeshkopi i Shqipërisë, Anastas Janullatos ndodhet momentalisht në Greqi ku po kurohet pas infektimit me koronavirus.
Me urgjencë drejt Greqisë, si është gjendja e Janullatos Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipërisë ka reaguar pas infektimit me koronavirus të kryepeshkopit Anastas Janullatos,
Janullatos mbërrin në Athinë me avion special pas infektimit me koronavirus (VIDEO) Kryepeshkopi i Shqipërisë Anastas Janullatos, u transportua me një pajisje të veçantë në spitalin “Evangelismos” të Athi
Janullatos infektohet me COVID-19, dërgohet me urgjencë në Greqi Kreu i Kishës Ortodokse Autoqefale të Shqipërisë, Hirësia e tij Anastasi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. ABC mës
OBSH: 8 % e familjeve në Shqipëri u varfëruan nga shpenzimet për shëndetin Një analizë e re e Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Shqipërinë zbulon se pagesat nga xhepi për shëndetin janë nj
Bashkëshorti i ndërroi jetë nga COVID-19, Rita Petro: Po të përcjellim Lato me jazz dhe wisky Poetja e njohur shqiptare Rita Petro ka gjetur forcën të reagojë një ditë pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj L
Vrasja e "presidentit të Çamërisë", policia holandeze i rikthehet hetimeve Policia holandeze i është rikthyer hetimeve për vrasjen e shqiptarit 43-vjeçar, Festim Lato, i njohur ndryshe dhe si “pr
Ky aplikacion tregon se kur duhet të shtriheni që të zgjoheni të çlodhur Një llogaritës i ri i gjumit ju tregon se kur duhet të flini në darkë për t’u zgjuar të freskët dhe me energji në mëngje
Eliminoi me mjete të forta 61 vjeçarin, i riu përballet me drejtësinë Fatmir Demiri, i cili vrau pak ditë më parë në Tiranë me mjete të forta Dorian Latollarin, ka dalë sot para gjykatës për
Shpërthen bombola e oksigjenit në dhomën ku trajtohej pacienti me COVID-19 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Urgjencën e Spitalit të Përgjithshëm në Ferizaj të Kosovës, ku një bombol oksigjeni ka
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e