999 rezultate për

latifi

Ky është futbollisti shqiptar që pati fatin të përballej dy herë me Maradonën (VIDEO) Pak njerëz e dinë se një futbollist shqiptar në dy ndeshje ka pasur punë jo të leht të ruajë, legjendën e futbollit, tan
Shpresë për 15 vjeçarin nga Lushnja, niset për kurim në Xhenova Latifi, adoleshenti 15 vjeçar nga Lushnja është nisur drejt spitalit Bambini Jesu në Xhenova të Italisë. E ëma e tij
E aksidentuan pesë ditë më parë, vdes në spital 67 vjeçari Latif Latifi, banor i fshatit Gjashtë ka ndërruar jetë në Spitalin e Sarandës pas një aksidenti në rëndë pak ditë më par
Përplasja e madhe mes LDK-AAK, zbulohet shkaku dhe synimi i Haradinajt (FOTO LAJM) anë duke vazhduar edhe me tej përplasjet mes dy partive që qeverisin me vendin, LDK-AAK. Që nga takimi në Uashington,
Këshilltari i Kurtit i përgjigjet Latifit: Nuk jam takuar me Thaçin Këshilltari i kryeministrit në detyrë të Kosovës, Albin Kurtit, Driton Tali, i ka reaguar filozofit Blerim Latifi duke t
14 raste të reja me koronavirus në Rahovec 4 persona kanë rezultuar pozitiv si të infektuar me COVID-19 në Rahovec. Kjo është bërë e ditur nga kryetari i kësaj
UFC/ Ilir Latifi mposhtet nga Derrick Lewis (VIDEO) lir Latifi është mposhtur nga Derrick Lewis në kuadër të UFC 247. Ish-sfiduesi për titullin e kampionit në pesha të r
Binjakët nga Klina votojnë me një dokument, në pranga një prej tyre dhe një komisioner Në shkollën fillore "Dëshmorët" në Klinë është arrestuar një komisionere dhe një votues. Vlora Latifi nga DnV ka thën
"5 minuta vrasësve nuk u ndizej makina", familjarët e Besmir Hidës rrëfejnë kalvarin e vrasjeve në Lushnje Familjarët e Besmir Hidës, i cili u ekzekutua të martën ndërsa pinte kafe në Lushnje, akuzojnë Policinë e Shtetit se nuk
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Besmir Hida të njëjtin fat me nipin, si u ekzekutua Zamir Latifi 2 vite më parë Mëngjesin e kësaj të marte, Lushnja u trondit nga atentati ndaj Besmir Hidës, dajës së Zamir Latifit të ekzekutuar dy vi
Latifin nuk e mbajnë gjunjët, knock-out që në raundin e dytë (VIDEO) Mbrëmja e së shtunës së 10 gushtit preferohet të fshihet sa më shpejt nga mendja e Ilir Latifit. Boksieri shqiptar i
Latifi transferohet te ekipi më i trofeshëm moldav Futbollisti kosovar i është bashkuar klubit të njohur moldav, Sheriff Tiraspol, i cili viteve të fundit ka luajtur në ga
Këshilltarit të Veselit nuk i pëlqen fjala islame e Xherdan Shaqirit (FOTO LAJM) Blerim Latifi, këshilltar i Kadri Veselit, ka thënë se Xherdan Shaqiri s’ka shkollim adekuat për të folur për identiteti
Detajet e fundit, në cilin burg jashtë Kosovës ndodhet Leutrim Latifi Disa herë Policia e Kosovës kërkoi ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tre personave që konsiderohet të jenë shumë të rre
Këshilltari i Veselit: Njerëzit e Haradinajt po i çmend pushteti Këshilltari i Kryeparlamentarit Kadri Veseli, Besnik Latifi ka drejtuar akuza të rënda drejt partisë së kryeministrit Ra
Realizoi hat-trick në Hungari, Latifi zbulon dedikimet speciale Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, dhuroi spektakël disa ditë më parë në sfidën e Kupës së Hungarisë, duke s
Latifi shkëlqen në Kupë, shënon hat-trick dhe i jep kualifikimin skuadrës së tij Ish-lojtari i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka shkëlqyer ditën e sotme në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, ka lua
Ish-lojtari i Skënderbeut shënon gol fantastik në Hungari Ish-futbollisti i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka gjetur rrugën e rrjetës në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, l
Policia e Kosovës i kërkon dy hajdutët ndërsa ata dalin live në Facebook (VIDEO) Kastriot Shala dhe Leutrim Latifi janë dy personat që po kërkohen qe më shumë se dy muaj nga Policia e Kosovë, pasi të n