999 rezultate për

laraska

Laraska agresive vret çiklistin Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmangej, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Laraska agresive i merr jetën çiklistin, 1700 raste vetëm në 2019 (FOTO LAJM) Një laraskë agresive sulmoi një çiklist në Australi, i cili, duke u përpjekur t’i shmanget, u rrëzua dhe humbi jetën. 76
Berisha për Ramën: "Byroja është gracka ku shpirti i mbretit kapet si laraska" Berisha ka akuzuar Ramën se po zvarrit qëllimisht votimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit. "Byroja do të ketë viktimë të p
Imer Aliu: Sela është coftinë që as laraskat e hanë! Një nga eksponentët e Partisë Demokratike Shqiptare, Imer Aliu i është kundërpërgjigjur deklratës së Ziadin Selës. Ai