999 rezultate për

laporta

Laporta i frikësuar se Messi mund të largohet nga Barcelona Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka pranuar se ai është i frikësuar që Lionel Messi mund të mos e zgjasë qëndri
Laporta konfirmon kandidaturën për president, synon rikthimin e Guardiolës Ish-presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka konfirmuar se ai synon të rikthehet sërish në krye të klubit në vitin e ardh
Projekti i Laportas për Barcelonën lidhet me tre emra: Messi, Neymar dhe Xavi Te Barcelona kanë filluar përgatitjet për zgjedhjet presidenciale të vitit 2021. Joan Laporta nuk do të zbulojë deri
Djali i presidentit Takaj, drekon me ish-presidentin e Barcelonës Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Gerhard Takaj, djali i presidentit të Skëndërbeut Ardian Takaj, i cili është
Pavarësia e Katalonjas rrezikon spektaklin Barcelona-Real Madrid, flet Laporta Katalonja pritet të shpallet e pavarur nga Spanja dhe ky vendim historik me shumë gjasë do të prekë edhe futbollin.
Çfarë është Messi para Neymarit? E thotë Laporta Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e përshkruan yllin Lionel Messi si “një dhuratë e rënë nga parajsa”. Ai beson
E zbulon ish-presidenti i Barças: Messi ishte pranë Interit në vitin 2006! Ish- presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar një prapaskenë të bujshme sa i përket Lionel Messi shumë vite më p
Ja si tallet ish-presidenti i Barcelonës me Ronaldon (FOTO) Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka postuar një foto në Facebook ku tall Cristiano Ronaldon për penalltinë e h
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Josep Bartomeu është zgjedhur president i i ri i Barcelonës. Ai arriti ta mposhtë në këto zgjedhje kandidatin e tij më
Konfirmohet presidenti i ri i Barcelonës Hozep Bartomeu është konfirmuar në krye të Barcelonës deri në vitin 2021, pasi ka fituar zgjedhjet e mbajtura të shtunën
Laporta: Barcelona të blejë futbollistë duke pyetur edhe Messin Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, vazhdon me sulmet ndaj drejtuesve më të lartë të klubit katalanas. Këtë r
Sondazhi: Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës Me shumë mundësi do të jetë Joan Laporta presidenti i ri i Barcelonës. Sipas një sondazhi të zhvilluar nga një radio kat
Laporta mendon rikthimin e Guardiolës në 2016-ën Drejtuesit aktualë të Barcelonës e kanë të qartë se do ta kenë shumë të vështirë të triumfojnë në zgjedhjet e ardhshme p
Laporta: Do rikthejmë Barcelonën e madhe Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, zbuloi disa nga detajet e projektit të tij, me të cilin do të konkurrojë për
Laporta përgatit rikthimin te Barça, takim sekret me Jorge Mendes Joan Laporta ka nisur që tani të lëvizë mekanizmat për një rikthim të mundshën si president i Barcelonës, në zgjedhjet e
Joan Laporta, favorit për presidencën e Barcelonës Nëse Barcelona do të zhvillonte sot zgjedhjet presidenciale, numri një i klubit katalanas do të zgjidhej Joan Laporta. K
"Bomba" e Laportas: Mourinho trajner i Barçës? Joan Laporta ka paralajmëruar se do të rikandodjë për postin e presidentit të Futboll Klub Barcelonës dhe nëse ai rimerr
Laporta synon sërish presidencën e Barçës? Joan Laporta nuk e përjashton mundësinë për t’u paraqitur në zgjedhjet e ardhshme për postin e presidentit të Barcelonës
Laporta: Situata kontraktuale e Messit, tronditëse Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e ka përshkruar situatën kontraktuale të Lionel Messit në "Camp Nou" si shoku
Barça, Laporta: Zgjedhje të reja presidenciale Pas largimit të Sandro Rosell, presidencën e Barcelonës e mori Josep Maria Bartomeu, i cili në daljen e pare publike si