999 rezultate për

lani

Konkurrentja e re do t'i marrë Mevlanin? Ledjana hedh kunja në rrjet (FOTO LAJM) Konkurrentja e re e "Përputhen", Antonela ka nxitur debate në studio pas deklaratës së saj se është në program për Mevla
Gara për titull në Serie A më e forta në dhjetë vjetët e fundit Një fundjavë e befasive e ka bërë më të vështirë se kurrë të parashikohet fituesi i titullit të kampionit në këtë edicio
Vajza e re trazon keq ujërat në Për'puthen: Kam ardh t’ju marr djemtë se s’po dini si me i kap! Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe
Plas sherri në Për'puthen! Mevlani i futet Ledjanës në dhomën e zhveshjes: Ik po të them! Pas një të diele të zhurmshme, plot emocione të forta, me hyrje të reja, por edhe me largimin e çiftit të parë, Tea dhe
Xavi ishte afër Milanit, ja pas u anulua transferimi Është viti 1998 dhe në mesfushën e Barcelonës B po spikat një talent i ri nga Cantera. Quhet Xavi Hernandez. Lojtari
Krahasimi i dy sezoneve, Milani rritet me 18 pikë, Juve dhe Inter ngadalësojnë hapin Fundi i fazës së parë në Serie A, ndaj është koha për të bërë një vlerësim. Me përjashtim të ndeshjes midis Juventus
Atdheu dhe Sindit kapen "mat" në momente intime, Melisa: Si Mevlani i dytë (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme në Përputhen Prime, Atdheu dhe Sindi diskutuan me njëri-tjetrin në lidhje me marrëdhënien e tyre.
Nëse nuk i lani dhëmbët para gjumit, mësoni diçka të keqe që po ju ndodh Ka njerëz akoma që pretendojnë se duhet t’i lajnë dhëmbët një herë në ditë dhe shumë prej tyre kanë zgjedhur që kjo herë
Një vajzë e re futet në Përputhen, vajzat plasin nga xhelozia Mbrëmjen e sotme në "Përputhen Prime" një vajzë e re iu shtua programit. Ajo quhet Antonela Berisha, 24 vjeç. Konkurrent
Tomori prezantohet te Milani: Maldini është mbrojtësi më i mirë në historinë e futbollit (VIDEO) Transferimi më i ri tek Milan, Fikayo Tomori është shprehur tejet i ngazëllyer me ekipin e tij të ri. Tomori erdhi ng
Milani në kërkim të eksperiencës, nisin kontaktet me fantazistin francez Pasi kanë afruar të rinj të shumtë në ekip, që kanë rritur entuziazmin dhe dëshirën për të fituar,së fundi drejtuesit e
Ilicic: Fituam ndaj ekipit më të mirë në Itali Protagonisti kryesor në fitoren e Atalantas ndaj Milanit në "San Siro", Josip Ilicic, është shrpehur i kënaqur me ndeshj
Atalanta i jep leksion Milanit në "San Siro" (VIDEO) AC Milan dhe Atalanta janë ndeshur në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Milan kërkonte të arkëtonte tre pikë ndaj
Interi nuk përfiton nga humbja e Milanit, "ngec" me Udinesen (VIDEO) Udinese dhe Inter janë ndeshur në kuadër të javes së 19-të të Serie A. “Nerazzurrët” hynë në këtë ndeshje nga fitorja
Fillojnë problemet me furnizimin me vaksinë, pas Pfizer edhe AtraZenecës i del situata jashtë planifikimit Koncerni farmaceutik AstraZeneca i ka pakësuar dukshëm furnizimet me vaksinën kundër koronavirusit në BE. Arsyeja ka të
Prapaskena, ja sulmuesi i njohur që refuzoi Milanin për shkak të Ibrahimovic Sipas gazetës gjermane BILD, Luka Jovic refuzoi të transferohej te Milani pasi kishte frikë se nuk do të merrte kohën e
Befason Weah: Isha tifoz i Juventusit Ish-sulmuesi i Milanit, George Weah ka dhënë së fundmi një intervistë për "Gazzetta dello Sport", ku foli për shumë tema
Trajneri i Atalantas flet për ndeshjen ndaj Milanit Trajneri i Atalanta, Gian Piero Gasperini ka folur para ndeshjes me Milanin.La Dea humbi mundësinë për t’u ngjitur në tr
Pjesë e grupit mafioz "Ndrangheta", ekstradohet në Itali shqiptari Sot, në aeroportin ndërkombëtar Leonardo Da Vinci, ka përfunduar procedura e ekstradimit të të dyshuarit Ardjan Cekini,
Mandzukic tregon pse zgjodhi Milanin Mario Mandzukic është gati të fillojë aventurën e tij me fanellën e Milanit. Gjatë prezantimit me si kuqezi sulmuesi kro