999 rezultate për

landi

Kandidati i Barcelonës për president ka synim Mbappe dhe Haaland Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp
6 vite pa Dr. Florin, Landi shpreh dhimbjen në vetëm pak fjalë (FOTO LAJM) Si sot 6 vite më parë u nda tragjikisht nga jeta këngëtari i ndjerë, Dr.Flori. Artisti la pas një dhimbje të thellë tek
"Më thanë nuk është për Barcelonën", skauti i njohur tregon si katalanasit refuzuan Halandin Ariedo Braida ka folur për mikrofonin e “Radio Marca”, ku në një intervistë të gjatë ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kl
Gjithmonë pranë, Landi Hysi i bën urimin emocionues djalit të Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjashtë vite më parë u nda nga jeta këngëtari Floran Kondi, i njohur nga të gjithë si Doktor Flori. Një lajm që shkak
Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend nuk bëhet ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin t
"Keni 15 vjet e s'na keni bërë gjë", si nisi konflikti që i mori jetën vëllezërve në Krujë Kostandin Pula, kushëriri i autorit të vrajses së dy vëllezërve Xhontil dhe Gramoz Bardhi në fshatin Gramëz në Krujë ka
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
Sot do të festonte ditëlindjen, kështu e kujton Landi- Dr. Florin (FOTO LAJM) Këngëtari i ndjerë Dr. Flori do të festonte sot 41-vjetorin e tij të lindjes. E në një ditë si kjo, nuk ka munguar nj
Në makinë me prokurorin Ndoja kur iu bë atentati, si iu sekuestrua Audi "Rrumit" të Sukthit Ditën e djeshme i është sekuestruar makina edhe Landi Muharremit, i njohur me pseudonimin Rrumi i Sukthit. Operacioni
Super operacion në 5 shtete të Europës, merr fund banda e shqiptarëve Gjatë një operacioni të sinkronizuar në Belgjikë, Spanjë, Holandë, Gjermani dhe Francë, të enjten u arrestuan 25 të dysh
Drejtori i Dortmundit tregon si ja vodhi Juves Haland Drejtori sportiv i Borusias së Dortmundit, Mikael Cork, tregoi në një intervistë për “Sport Bild” skenarin e transferimi
Një koncert tribut për Dr.Florin, West Side Family surprizon fansat me projektin e radhës (FOTO LAJM) Landi i West Side Family i ka surprizuar të gjithë fansat me postimin e radhës. Ai ka zbuluar se shumë shpejt, me 5 mars
"S'ka bir none dhe bir k*rve", Rama prish gojën në publik (VIDEO) Me shumë mundësi me zor po prisni të shihni Ramën si aktor në filmin e Ermal Mamaqit. Në këtë film Rama vjen në rolin
ATENTATI/ Mjekët: Nikollaqi ka marrë pesë plumba, Rolandi është plagosur në këmbë Pasditen e sotme 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagj
Presidenti i Dortmundit - tifozëve: Haalandit do ti duhet kohë Presidenti i Borussia Dortmundit, Reinhard Rauball, i ka paralajmëruar tifozët se yllit të ri të skuadrës, Erling Haalan
Kështu arriti Dortmund të mposhtë Juventusin dhe Man United pëe Haaland Dortmundi habiti ditë më parë kur njoftoi se e kishte blerë Erling Haalandin nga Red Bull Salzburg, por tani del se mëny
"E kam gjetur dashurinë", kush eshtë vajza që i ka marrë zemrën Landit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në ekranin e Top Channel-it është zhvilluar një puntatë speciale e emisionit ‘Shiko kush luan’ me plo
Transferimi i Haaland te United do të detyronte shitjen e Pogbas “Djajtë e Kuq” frikësohen se mund të mbetet pa mesfushorin francez nëse e transferojnë sulmuesin norvegjez Manchester
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin 5 vite kanë kaluar që kur Dr. Flori u nda nga jeta në mënyrë të parakohëshme. Humbja e tij la një dhembje të madhe te
Nga "Rrumi" te "Dako", 4 identitetet e fshehta të Landi Muharremit Gazetari Spartak Koka ka zbardhur të tjera detaje nga atentati ndajt prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku