999 rezultate për

lami

Helmoi vjehrrën me fotoksinë, gjykata jep vendimin për Marjana Çmetën Dënohet me 32 vite burg Majana Cmeta, e cila helmoi vjehrrën e saj Lirie Cami, rreth një vit më parë. Prokuroria kërk
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaf
"Minierë ari", kapet motra e Al Baghdad Turqia thotë se ka arrestuar motrën e liderit tashmë të vdekur të grupit militant, Shteti Islamik, Abu Bakr al-Baghdadi
Mbetjet e liderit të ISIS al-Bagdad varrosen në det, pëson të njëjtin fat si Bin Laden Mbetjet e Abu Bakr al-Bagdadi janë hedhur në det pasi forcat amerikane arritën që të konfirmonin identitetin e liderit t
Eliminimi i Al-Baghdad, kush është gruaja që tradhëtoi Zëvendëspresidenti i SHBA-së Mike Pence ka dhënë detaje të reja në lidhje me operacionin ushtarak amerikan për vrasjen e
Kush është numri 2 i ISIS që u eliminua bashkë me Al-Bagdatin Ditën e djeshme, u njoftua vdekja e kryeterroristit Abu Baker al Bagdati, ndërsa u tha se bashkë me të u vra edhe zëvend
Trump konfirmon eliminimin e liderit të ISIS, Al-Bagdadi Presidenti Donald Trump tha se udhëheqësi i Shtetit Islamik Abu Bakr al-Bagdadi është vrarë pas një operacioni të forcav
Vizitat në vendet islamike, Kate Middleton shkëlqen me të gjitha veshjet (FOTO LAJM) Kate Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektojë
Ndalohet reklamimi i pijeve me sheqer në këtë qytet Singapori do të bëhet vendi i parë në botë që do ta ndalojë reklamimin e pijeve të pashëndetshme, të cilat përmbajnë shu
Eduard Selami i rikthehet politikës? Takim kokë më kokë me Bashën Që kur humbi garën për të qenë në krye të PD-së, Eduart Selami u zhduk nga jeta politike duke mbajtur një profil të ulët
Ori Nebijaj dhe Isli Islami munguan sot me emisionin e mëngjesit, zbulohet arsyeja (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami. Emisioni i mëngjesit "Wak
Ndahet nga jeta komisari i njohur i Policisë (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta ish-komisari i Policisë Elvis Kalamishi. Komisari luftoi për jetën duke iu nënshturar dhe një sërë
Pamje fantastike: Koloni flamingosh nga Zvërneci (FOTO LAJM) Një fotografi fantastike. Nuk është imazh i shkëputur nga ndonjë skaj i panjohur i globit, është pamje e fotografuar në
Italia dëbon kosovarin: Përbën rrezik Zëvendëskryeministri italian ka njoftuar se ka firmosur dëbimin e një shtetasi kosovar nga vendi. Mateo Salvini tha s
Ushqimi që të gjithë e konsumojmë është më kancerogjeni (FOTO LAJM) Sipas hulumtimit të bërë mbi produktet ushqimore, është shfaqur se një nga produktet më kancerogjene janë patatinat
Çifti i moderatorëve Isli dhe Ori pozojnë të përqafuar, dhe ka një dedikim (FOTO LAJM) Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar
“Pse nuk lidhesh me Ori Nebiajn?”, Isli Islami ka një përgjigje për fansat (FOTO LAJM) Po flitet në media për një lidhje të mundshme mes Ori Nebiaj dhe Isli Islami. Por çfarë ka deklaruar së fundmi për këtë
Vazhdon gjyqi ndaj nuses që helmoi vjehrrën me fotoksinë Gjykata për Krime të Rënda dëgjoi sot dëshminë e Oltion Lamit, në gjyqin që po zhvillohet ndaj ish-bashkëshortes së tij,
Pas "Shtetit Islamik" kalifat cyber-virtual? Shërbimi Federal i Mbrojtjes Kushtetuese në Gjermani paralajmëron për të mos nënvleftësuar milicët terroristë të IS-it p
ISIS merr një goditje të rëndë në Filipine Autoritetet filipinase kanë bërë të ditur se një udhëheqës i aleancës pro-ISIS, është vrarë gjatë një konflikti të armat