999 rezultate për

lamborghini

Elseid Hysaj shijon diellin nga "Lamborghini" (VIDEO) Elseid Hysaj e ka ngritur së tepërmi performancën e tij te Napoli, ku në këtë sezon të ri duket se ka ndryshuar tërësish
Pas dasmës së bujshme, Elettra Lamborghinie e papërmbajtshme në "muaj mjalti" (FOTO LAJM) Sensuale dhe shpërthyese, Elettra Lamborghini, pas martesë ka shkuar me pushime në Qipro me burrin e saj Afrojack dhe ës
Me fustan të hapur dhe joshës, Elettra Lamborghini martohet si në përralla (FOTO LAJM) Të shtunën pasdite në Liqenin e Comos në Itali, Elettra Lamborghini dhe Afrojack, u betuan për dashurinë e tyre të përje
350 km në orë, shikoni super Lamborghinin (VIDEO) Lamborghini Sian Roadster i ri bie në sy shumë lehtë në mesin e super-veturave. Ai u publikua për herë të parë kohëve
Kosovari u arrestua në Kukës për Lamborghini-n e vjedhur, vjen përgjigja nga Interpoli Një i ri nga Kosova është arrestuar nga policia në Kukës më 27 korrik, pasi dyshohej se automjeti tip Lamborghini rezult
Lamborghini me motorin më të fuqishëm të prodhuar ndonjëherë, ja sa i "frikshëm" duket (VIDEO) Marka italiane ka lëshuar një super makinë për rrugë, të cilën e ka emërtuar si Essenza SCV12. Motori i makinës së
36-vjeçari vjen në kufi me një "Lamborghini Gallardo", çfarë zbuloi policia Policia Kufitare e Morinës, në bashkëpunim me DVP Kukës dhe Interpol Tirana, ka sekuestruar një automjet luksoz të vjedh
Çmenduri në autostradë! Ndalohet Lamborghini që po fluturonte me 236 km në orë (VIDEO) Shpejtësia e lartë me të cilën udhëtojnë qytetarët është burimi kryesor i aksidentëve të cilat marrin cdo ditë jetë.
Jashtë pritshërive, "Lamborghini" nxjerr pamjet e super jahtit luksoz (FOTO LAJM) Gjiganti italian i automjeteve “Lamborghini”, ka publikuar projektin e një jahti super luksoz, me një vlerë 2.7 milionë
"Lamborghini mbi ujë", kështu do të duket superjahti me 4 mijë kuaj-fuqi (FOTO LAJM) Nëse mendonit se automjetet e lëvizshme të prodhuara nga Lamborghini janë të kushtueshme, prisni deri sa të shihni model
E morën në sy?! I riu përplas Lambon vetëm 20 minuta pasi e kishte blerë (VIDEO) Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh u përfshi në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte b
​Lamborghini i jep lamtumirën "panaireve tradicionale" të makinave Prodhuesi italian ka njoftuar se nuk do të marrë më pjesë në panairet tradicionale të makinave. "Ne kemi vendosur të
Duel i ashpër ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus, ja kush fiton (VIDEO) Audi dhe Lamborghini SUV kanë zhvilluar një duel të ashpër shpejtësie. Të dy modelet inicojnë shpejtësitë nëpërmjet n
Bëri bujë pasi fundosi Lambon në pishinë, tani ishi i Neymar arrestohet për thyerjen e karantinës (FOTO LAJM) Modelja kroate e Playboy, Soraja Vucelic, është arrestuar në Mal të Zi, për shkak se i kishte thyer rregullat mbrojtës n
Ishte duke shkuar në ndeshje, lojtari i West Ham përplas Lamborghinin 250 mijë euro (VIDEO) Sulmuesi i West Hamit, Michail Antonio u bë hit në mediat sociale kur u filmua gjatë Krishtlindjeve me Lamborghinit e ti
Aubameyang përplas Lamborghinin 315 mijë euro Ylli i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, është përfshirë në një aksident trafiku me veturën e tij luksoze Lamborghin
Quhet "rrufe", Lamborghini prezanton hibridin e ri dhe është një bishë e vërtetë Lamborghini ka krijuar një hibrid dhe kjo tashmë është zyrtare. Koleksioni i ri quhet Sián dhe duhet thënë se Sian ës
14 vjeçari vjedh një makinë dhe e përplas me një Lamborghini Urus (FOTO LAJM) Një adoleshent 14-vjeçar, është arrestuar pasi përplasi një Subaru Forester me një Lamborghini Urus, të parkuar skaj një
Bleu "Lamborghini" gjysmë milioni dollar, nuk e gëzoi asnjë ditë (FOTO LAJM) Shpesh, fuqia blerëse dhe aftësitë e drejtimit nuk shkojnë paralelisht. Kjo është pikërisht arsyeja pse ndodhin edhe aks
Thanë se vodhi Lambo-n 250 mijë euro: Policia bën gafën e madhe me të riun nga Elbasani?! (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, sipas një njoftimi të policisë u raportua se një shtetas nga Elbasani ka vjedhur një mjet tip Lambor